Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

MOLLY

Pohlaví

Fena

Věk

11 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 11 Icon: Malý (do 30 cm)
Čivava
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Jmenuji se Mollynka jsem nejrozkošnější stvoření pod sluncem, bude mi 10 - 11 let. Jsem čivaví babička, trochu ještě "kulička", ale na figuře do plavek se už pracuje. Neměla jsem zodpovědnou rodinu, vykrmili mě špatným jídlem a zanedbali, co se dalo. Teď čekám u tety na novou rodinku, co mi umožní krásné a milující stáří a zahrne mě velkou láskou.
Jsem naprosto dokonalý miláček, velmi hodná a klidná holčička, doma si lebedím na pelíšku a ráda si proběhnu zahrádku.
S pejsky i s kočičkami vyjdu bez problémů a doma by mi další malí kamarádi nevadili. Jsem čistotná, doma chodím vzorně na podložku, když potřebuji.
Ráda bych našla laskavé lidičky, kteří mě budou mít rádi, jsem úžasná babička, co si zaslouží lásku, péči a klidné zázemí.
Vaše Mollynka."

Molly je staší, asi 10 - 11 ti letá čivava, přijela od majitelů, extremně obézní a zanedbaná. Váží 5,5 kila, ale váhu redukujeme a daří se.
Je to úplně bezproblémová a nenáročná holčička, je velice milá a hodná, naprosté zlatíčko, které si každý zamiluje, svým odzbrojujícím úsměvem.
Doma je neskutečně hodná, spinká v pelíšku a neštěká, když je sama. Užívá si pozornosti, mazlení, klidného zázemí a péči tety, je vděčná za každé pohlazení a lásku.
Umí chodit na vodítku, ale bude ráda za zahrádku, kam se může během dne dojít vyvenčit. Je čistotná, doma si vzorně i dojde na podložku. Díky obezitě jí občas uteče pár kapek, což ale samozřejmě nedělá vědomě.
Nemá problém s žádnými domácími zvířaty, nebude ji vadit klidná psí společnost malého pejska, nebo fenky.
Toleruje kočičky bez problémů, k malým divokým dětem se nehodí, zaslouží klidné prostředí, kde ji budou mít rádi a budou si ji hýčkat.
Molly čeká kastrace s odstraněním útvaru na mléčné liště, po redukci váhy, krevní testy má v pořádku, bez šelestu, ošetří se jí zoubky, je čipovaná, odčervená.
Do adopce půjde po předchozí návštěvě, Praha západ, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705 Děkujeme za fotky https://www.facebook.com/agatazborku