Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

ROKY - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Azyl Tylda z.s.

Podrobný popis

ROKY – zdravý 8 letý silák, 28 kg živé váhy, ostatní psy nemá rád. Ani feny. Pokud si ho nevšímají, nevšímá si ani on jich. S lidmi je v pohodě, pokud na něj příliš netlačí. Na velké psí akci se našly dvě paní, které to asi přehnaly ve snaze o mazlení a vyjel po nich. Potřebuje cítit autoritu, byl zvyklý na páníčka, se kterým chodili na výlety. Pán před třemi lety zemřel. Zbyla mu panička, která se již o něj ze zdravotních důvodů dále nedokáže starat.

ROKY je kastrovaný, očkovaný, čipovaný, má vyčištěné zuby. Hledá domov bez dalších psů. I když v azylu žije společně se střední fenou, naprosto jí ignoruje. Tedy hravý parťák k feně by nebyl... V azylu se potkává s velkým, sebevědomým kocourem, takové zvíře je schopen respektovat, ostatní kočky neloví, ale vysloveně kočičí kamarád také není.

Hledáme mu domov u lidí, kteří nejlépe už mají zkušenost s tímto plemenem a vědí, že náhubek na veřejnosti je nutnost. Ideální nový majitel je nejlépe muž, znalec psů s přirozenou silnou autoritou. Takového člověka bude ROKY uznávat, poslouchat a také milovat. ROKY je ve skrytu duše milý pes, který potřebuje svého pána, kterému bude oddaným parťákem. A bude bezvadný společník na procházky ve dvou.

Bydleni uvnitř rodinného domu se zahradou nebo v bytě, jak byl zvyklý. Také ne k malým dětem. Domácí zvířata - králík, kůň, ovce či slepice vyzkoušené nemáme, ale nedoporučujeme...

Pro více informací volejte na tel 603 597 194, nejlépe večer 18-21 hod.

4.10.2022 odjel na zkoušku do nového domova.