Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

ASTRA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

9 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 9 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

 

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme. 

Fenečka ASTRA se narodila v květnu 2013 a svůj dosavadní život prožila v ne zrovna ideálních podmínkách, coby zasloužilá matka. Má velmi zanedbanou socializaci, ale pomalinku se učí. Už umí pěkně chodit na vodítku a když se něčeho bojí, honem se schová za "máminu sukni". 

S Astřičkou to bude výhledově složitější, protože ji opravdu spousta běžných situací děsí. Trpělivě na tom pracujeme a spousta socializace je ještě před ní. I přesto jsme se rozhodli ji nabídnout do adopce, protože věříme, že bude při individuální péči dělat větší pokroky. 

Děti a jiná zvířátka nikdy v životě neviděla, nicméně vzhledem k její povaze nepředpokládáme problém. Děti bychom však doporučovali starší a samostatné, které už budou schopné s Astřičkou pracovat a budou se k ní umět chovat s respektem. Určitě by v nové rodině mohla mít psího kámoše nebo kámošku. 

Pro Astru hledáme přiměřeně aktivní pánečky, kteří chápou, že se s nimi bude chtít fenečka nejprve velmi důkladně seznámit a budou ochotni seznámení věnovat čas, energii, lásku a spoustu piškotků. Vzhledem k plašší povaze fenečky si chceme být naprosto jistí tím, že ji odevzdáváme do těch nejlepších rukou.

Astra odejde do adopce odčervená, odblešená, očkovaná, čipovaná s vlastním petpasem a již také kastrovaná.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.