Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

AURORA v léčení - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Moje jméno je Aurora právě se porozhlížím po novém domově a hlavně po zodpovědných majitelích. Jsem krásná, 3 letá, kříženka Bull plemen, čokoládová fešanda, co vás jistě chytne za srdce, nicméně, potřebuji zkušenější páníčky, kteří se mnohou budou pracovat. Jsem středně velká, vážím kolem 25 kilo a ráda bych našla trvalý a skvělý domov.
Jsem zpočátku nejistá k cizím lidem, takže štěkám, chyběla mi správná socializace, po chvíli, jak zjistím, že je vše v pořádku, lísám se a jsem mazel, ukazuju břicho a užívám si pozornost svého člověka.
Jsem aktivní a miluju pohyb, jistě bych se hodila i na nějaké psí sporty, kde bych vybila energii a ráda bych si dopřávala i hodně vyžití venku.
Hledám zodpovědné, zkušené majitele, ideálně bych měla i k dispozici zahradu, kde bych se mohla vyběhat. Vaše Aurora."

Aurora je 3 letá, překrásná fena, kříženec Bull plemen, čokoládové barvy. Byla pořízena jako třetí pes, do menší smečky, nicméně časem se přestala snášet s další fenou a díky opakovaným rvačkám, musí být momentálně oddělena. Je to nejistá, zpočátku nedůvěřivá holka, které chyběla správná socializace a výchova, na cizí lidi zpočátku štěká, než se ujistí, že jí nic nehrozí, pak je z ní obrovský mazel a velmi kontaktní a milující fena. Je velmi aktivní, miluje hračky, balony a ráda by si dopřála dostatek pohybu a vyžití.
Potřebuje zkušené majitele, kteří ji dodají jistotu a řád, budou s ní dostatečně pracovat a budou mít přirozenou autoritu a zároven nezklamou její duši a důvěru.
Potřebuje důsledné, ale laskavé a pozitivní vedení, vyrovnané lidi, kteří na ní budou mít čas.
Ke psům je většinou venku nekonflitkní a nevšímá si jich, pokud na ní nedoráží a neštěkají, to pak spustí také. Doma zvládá jednoho vyrovnaného psa, ale ne s každým by si sedla a dokázala v klidu vyjít i dlouhodobě doma, občas přepne do "Bull modu".
Kočky netoleruje vůbec. Byla by vhodná jako jedináček, do klidného, ničím nerušeného prostředí, kde by mela zajetý režim a pravidla. Doma je zvyklá zůstávat dlouhodbě o samotě. K dětem se zcela jistě vůbec nehodí.

Aurora je odblešená, odčervená, čipovaná, kastrovaná a očkovaná. Nachází se v Lanškrouně, kde je možné ji navštívit ( u původní majitelky)
Do adopce půjde po předchozí návštěvě, ideálně více navštěv, předkontrola nového domova, podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku.

Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, napište vaše zkušenosti, podmínky, ve kterých by Aurora bydlela u vás doma.