Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

EMA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

5 měsíců

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 5m Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali a nastudovali si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme za pochopení.

Malá Emička se k nám dostala v rámci spolupráce s útulkem Na konci sveta. Přijela k nám i se svojí maminkou, která vážila sotva pět a půl kila, takže ani u Emičky nepředpokládáme nějaký raketový vzrůst. Nicméně tatínka neznáme a tak nás velikostí může ještě překvapit. 

Emička je jako čistý a nepopsaný list papíru. Je to sice velmi mile a přátelské štěňátko, ale neumí nic. Naprosto nic a bude jen a jen na novém pánečkkovi, co všechno ji naučí. :-) 

Emička k nám přijela s poměrně velkou pupeční kýlou, takže minulý týden absolvovala operaci. Jizva se krásně hojí a tak jsme Emičku mohli již uvolnit do adopce.  Od 17/07 bude v sídle organizace přijímat nezávazné návštěvy.

Pro fenečku budeme hledat aktivní zájemce. Zájemce, kteří chápou, že malé štěně opravdu ještě nic neumí, pořád jenom papá, čůrá, kadí, všechno kouše, neposlouchá, a tak dále. Hledáme zájemce, kteří mají již nějaké zkušenosti a nezaleknou se první loužičky na koberci. Pokud má být v rodině pejsek, musí být kastrovaný. Děti v rodině pouze ve věku 12+.

Do adopce půjde několikrát odčervená, ošetřená tabletou Simparica, očkovaná, čipovaná s vlastním petpasem a s podmínkou kastrace po roce věku - termín ošetřen smlouvou.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.