Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

JAMMY - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

4 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 4 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme.

Jammy je zhruba čtyřletá blondýnka - kříženec jezevčíka, která pochází z osady na východním Slovensku. Do naší péče jsme ji přijali v polovině června z útulku Na konci sveta.

Jammynka má za sebou život, který je typický pro fenky z osad - každé hárání štěňata. Cecíky má chudák opravdu vytahané. Naštěstí jí ale zcela evidentně nikdo neublížoval a tak Jammy není bázlivá. Ba naopak. Je to velký mazel a sympaťanda. Nejradši by se jenom mazlila a tulila. Na vodítku umí chodit hezky, doma neštěká, k ostatním psům se chová normálně. Vztah k jiným zvířatům netušíme, ale v případě menší domácí zvěřiny důrazně doporučujeme opatrnost.

Jammynce budeme hledat domov výhradně vevnitř v bytě. Respektujte to prosím.

Do adopce odejde odčervená, ošetřena tabletou proti klíšťatům a kompletně očkovaná, čipovaná, s petpasem. Podmínkou adopce je kastrace - možno vyřešit před vlastní adopcí ještě v naší péči.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené.

Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.