Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

ROANA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Malý (do 30 cm)
Německý špic
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme :-)

Roana je zhruba dvouletá kříženka špice, kterou jsme přijali ve spolupráci s útulkem Na konci sveta SR. Zachráněná byla někde z osady na východním Slovensku. 

Roana, u nás řečená paní Špicová, je opravdu špic každým coulem. Svéhlavá a paličatá fenka, která si zásadně dělá jen to, co ona sama chce a co uzná za vhodné a všechny svoje prohřešky umí perfektně žehlit plazením se, tulením se a vrtěním celého chlupatého tělíčka, kdy se hrozně moc snaží člověka přesvědčit, že ona je ten nejvíc nejmilejší pejsek na světě. Komedianství má skutečně v krvi. 

Fenečku bychom asi úplně neviděli ve společnosti jiného psa. Ne, že by na ně byla zlá, ale má tendence být k ostatním psům velmi diktátorská a nejde daleko ke štípnutí, což ne každý pes s úsměvem přejde. Děti jsme nezkoušeli a máme trochu obavy, aby zejména ty menší nechtěla vychovávat stejně, jako psy okolo sebe. :-D Věříme, že by mohla dělat společnost i starším lidem - pokud by zvládli její temperament a také to, že chce svého člověka sama pro sebe a nejlépe mu stále ležet na nohách. 

Do adopce půjde odčervená, odblešená, očkovaná, čipovaná a již také kastrovaná.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.