Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

YEMEN - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Malý (do 30 cm)

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme. :-)

Yemen (dříve Smejo) řečený Jemík je zhruba tři roky starý kříženec jack russell teriéra, kterého jsme přijali ve spolupráci s útulkem Na konci sveta SR. Odchycen byl kdesi v osadě na východním Slovensku.

Yemík na fotkách vypadá, jako kdyby mu spadly hračky do kanálu. Výraz totálně ztýraného psa. Realita je ale úplně jinde. Je to jedno z nejveselejších zvířátek, co tu máme. Neustále se vrtí, směje se na plnou hubu, pořád se vtírá a chce se neustále mazlit. Dneska jsem ho přetrimovala a celou dobu trpělivě držel, nechal se trimovat a pročesat i na hlavičce a na tlamičce. Bez jakékoliv špatné reakce. I když to bylo nejspíš jeho první trimování v životě.

Yemen vypadá, že bude výborný společník. Je přiměřeně aktivní. U nás nemá problém ani se psy/fenami. Člověka respektuje a poslechne. A není to žádný drsňák - spíše mazlivý milouš. Preferovat budeme zájemce se zkušenostmi s výchovou pejsků a rodiny bez dětí do cca 12ti let.

Do adopce půjde odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný a s podmínkou kastrace v dohodnutém termínu.

Speciálně upozorňujeme na nutnost dojíždění na opakované seznamovací návštěvy! 

 

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.