Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

PITTI - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

4 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 4 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme :-)

Pitti je zhruba čtyřletá zrzka, kterou jsme přijali ve spolupráci s útulkem Na konci sveta SR.

Pittinka k nám přišla už v prosinci loňského roku a nějak se nam tady zasekla. Ze začátku s ní bylo těžší pořízení. Zřejmě byla v dřívějším životě někým hodně bitá a dlouho si hledala cestu k lidem. Napřed před vsemi utíkala, nenechala se pohladit a při projevení zájmu o ni ztuhla v křeči a odmítala se pohnout. 

Tahle kapitola jejího života je už ale naštěstí dávno za ní, hluboko zapomenutá. Pittinka u nás doslova rozkvetla. Všechny lidi s nadšením vítá, chce se mazlit a ze všech návštěv se s vrtěním ocásku snaží vyrazit piškotek. :-)) Moc ráda chodí na procházky a je poměrně aktivní povahy. Bez problémů vychází se všemi psy. Zvyklá je žít v domku s možností vyběhnout ven. Doma je čistotná. 

Nový páneček či panička by neměli být lítostivý typ, který psa hned utěšuje. Pittina k sobě potřebuje veselé a pozitivní lidi, kteří ji dále povedou a budou vychovávat. 

Vzhledem k její povaze je NEZBYTNĚ NUTNÉ, aby za ní nový páneček jezdil na OPAKOVANÉ seznamovací návštěvy. Pokud toto nehodláte pro Pitti udělat, ani nám prosím nepište.

Pro Pitti hledáme trpělivého pánečka, ideálně bydlícího v klidném prostředí. Rušné velkoměsto nebude nic pro ni. Určitě by uvítala třeba domeček na menším městě s bydlením vevnitř, nicméně s VELMI DOBŘE zabezpečeným dvorkem či zahradou.

Na adopci Pitti nijak nespěcháme a budoucí majitele budeme velmi pečlivě vybírat.

Do adopce půjde odčervená, odblešená, očkovaná, čipovaná a s podmínkou kastrace. Případně je možné kastraci vyřešit před adopcí ještě u nás. 

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.