Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

ROCKY - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 4 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme :-)

Rocky, u nás doma řečený Rokoušek, je zhruba čtyřletý pejsek, kterého jsme přijali ve spolupráci s útulkem Na konci sveta SR.

Rokoušek je malý pejsek, v poněkud blahobytné kondici. Pravda je, že jíst mu skutečně chutná. Bohužel byl ale zřejmě v minulosti týraný a opravdu velmi, velmi se bojí lidí. První týden to s ním byl docela boj. Pokud měl možnost, zalezl někam do rohu, do botníku či za pračku a tam se krčil, jen aby si ho nikdo nevšímal. Za pár dní to z něj naštěstí z větší míry spadlo a Rokoušek začal vrtět ocáskem.

Nicméně vzhledem k jeho povaze je NEZBYTNĚ NUTNÉ, aby za ním nový páneček jezdil na OPAKOVANÉ seznamovací návštěvy. Pokud toto nehodláte pro Rokouška udělat, ani nám nepište.

Jinak je Rokoušek velmi mírné povahy. Psů si spíše nevšímá a nejeví se k nim nijak problematicky. Vztah k dětem nevíme a určitě ho nedoporučujeme do domácnosti, kde jsou zejména malé děti. Rocky potřebuje klidnou domácnost, kde mu dá nový páneček čas se rozkoukat.

Pro Rokouška hledáme trpělivého pánečka, ideálně bydlícího v klidném prostředí. Rušné velkoměsto nebude nic pro něj. Určitě by uvítal třeba domeček na menším městě s bydlením vevnitř, nicméně s VELMI DOBŘE zabezpečeným dvorkem či zahradou. Když se lekne, dokáže prorazit cokoliv, jen aby se mohl vypařit.

Na adopci Rokouška nijak nespěcháme a budoucí majitele budeme velmi pečlivě vybírat.

Do adopce půjde odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný a již také kastrovaný. 

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.