Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

UMA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme :-)

Uma je zhruba rok a půl stará fenečka, kterou jsme přijali ve spolupráci s útulkem Na konci světa SR. K nám přijela ještě se svými třemi štěňátky. Fenečka je určitě křížený jezevčík a jako další plemeno tipujeme teriéra. Uma je nízké a dlouhé postavy, s energií za další tři psy. 

Umička toho zatím moc neumí a trpělivě čeká na nového páníčka, který s ní všechno dožene. Nový majitel by neměl být žádný gaučový povaleč. Uma si sice ráda polenoší, ale současně se v ní projevuje velmi aktivní povaha teriéra. Nu, občas i jeho a jezevčí paličatost. I když je nízké postavy, má slušnou sílu, takže by její páníček neměl být žádné ořezávátko. Rozhodně ji nedoporučujeme k malým dětem a k lidem staršího věku. Což není z důvodu povahy, ba naopak, Uma miluje všechny, včetně dětí. Ale malé dítě by mohla nechtěně povalit. :-D

Do adopce půjde odčervená, odblešená, očkovaná, čipovaná a již také kastrovaná. Psí kámoš v rodině vítaný, jiná zvěř ale ne. Umička je lovec.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.