Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

UGO - REZERVOVANÝ - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

PEJSEK JE V TUTO CHVÍLI REZERVOVANÝ. :-)

Zhruba čtyři měsíce starého pejska jménem UGO jsme přijali ve spolupráci s útulkem Na konci světa SR. Ugísek k nám přijel i se svými sourozenci a maminkou. Sourozenci již odešli do adopce a Ugo na svůj domov zatím stále čeká. Pejsek pochází z osady na Slovensku a není tedy možné určit, čeho je kříženec a jak bude velký v dospělosti. Aktuálně má cca osm kilo a určitě ještě vyroste. 

Ugísek je šikovný chlapík, vitální a aktivní štěňátko. Aktuálně vypadá jako samá noha, samá ruka. O tom, že má každou chvíli uši jinak ani nemluvě. Povahou je velmi přátelský a zvídavý. Má moc rád lidi všech velikostí a nepředpokládáme problémy ani s různými druhy zvířat. Jinak moc toho zatím neumí a stále čeká na toho svého panička, který ho vše doučí. 

Ugo hledá aktivního páníčka či rodinu, ideálně se zájmem o další výcvik. Starší děti v rodině mohou být. Druhý pejsek či fenečka také, případně kočičky by neměly dělat problém.

Do adopce půjde odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný s vlastním petpasem a také s podmínkou kastrace v dospělosti - ošetřeno smlouvou. 

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.