Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

ČOKINKA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme :-)

Čokinka je zhruba 7 letá feňulka, která zatím v životě neměla moc štěstí. Prošla si opravdu ošklivým týráním a byla několikrát vrácena z adopce. Fenečku jsme přijali ve spolupráci s útulkem Na konci světa, aby mohla být v individuální dočasné péči.

Přitom je bezvadná holčička, která miluje mazlení a gauč. Je čistotná a bez problémů žije v bytě. Čoky nebude vyžadovat náročné výlety, ale ráda by v novém domově měla psího parťáka a hlavně laskavého, trpělivého a zkušenějšího páníčka. Na oplátku vás zahrne láskou. Za pamlsky udělá Čoki cokoliv a tak se s ní bezvadně pracuje.

Čokince nehledáme zájemce, kde jsou děti do 15 let a nehledáme pro ni ani domov u důchodců. A hledáme zkušené páníčky, kteří budou ochotni přijet na opakované seznamovací návštěvy. 

Do adopce půjde odčervená, odblešená, očkovaná, čipovaná a kastrovaná. Aktuálně přebývá v dočasné péči u Děčína, ve smečce dalších fenek. Tam se také odehrají seznamovací návštěvy. 

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.