Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

SAŠKA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Bígl
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Saška má v tuto chvíli již dlouhou řadu zájemců a další do pořadníku nepřijímáme. NEPŘIJÍMÁME. Děkujeme za pochopení. :-)

Saška je zhruba roční kříženka. Vzhledem k tomu, že pochází z romské osady na Slovensku, není možné určit, čeho kříženka je. Nicméně my v ní vidíme kousek bígla a podle typického úsměvu určitě i špice. Velikostně je zhruba jako bígl, váha odhadem 12kg.

Jak už jsme zmínili, fenečka pochází z osady, kde byla odchycena a umístěna do útulku. Bez ohledu na původní život je to velmi milá fenka, je k lidem velice kontaktní a mazlivá a svému člověku by nejradši pořád ležela na klíně. Ovšem není to žádný gaučový povaleč a miluje pohyb v jakékoliv formě. Nový majitel taj musí počítat s tím, že se Saškou hodně nachodí a naběhá, aby byla fenka spokojená. 

Vztah k dětem nevíme, ale vzhledem k její veselé povaze nepředpokládáme problém, budou-li děti odrostlejší a vychované. Vztah k jiným zvířatům taktéž netušíme. 

Do adopce půjde odčervená, odblešená, očkovaná, čipovaná a již také kastrovaná.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.