Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

UGI - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

15 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 15 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme :-)

Uganda je čtrnáctiletá fenečka, mix JRT. Její původní majitel si ji kdysi pořídil v Anglii a když začala mít na stáří menší neduhy a navíc se majiteli mělo narodit další dítě, odložil ji se slovy "to je nejlepší pes, jakého jsem měl," do našeho útulku.. 

Ugi k nám přijela sice čipovaná a kastrovaná ale za to s propadnutým očkováním, s obrovskou tukovou boulí na hrudi a s totálně shnilými zuby. To jsme vše postupně na veterině vyřešili, zuby nechali vyčistit, bouli odoperovat a z Ugi je šlank babka. Samozřejmě se zrakem a sluchem úměrně věku. 

I když jsme na pochybách, že se najde dobrá duše, která by si Uginku na těch posledních pár let vzala a spíš počítáme s tím, že u nás dožije, přesto jí vytvoříme vlastní inzerát. Třeba je tam někde mezi Vámi někdo, kdo ji nenechá zemřít v útulku.. 

I když je Ugi už důchodce, moc ráda chodí na procházky. K pejskům má vztah víceméně kladný, ale určitě by vedle sebe nerada viděla potrefeného puberťáka, co ji bude permanentně prudit. Stejně tak ji nedoporučujeme k malým dětem a do velké a hlučné rodiny. Vztah k jiným zvířátkům nevíme a nemáme ani jak zjistit. 

Do adopce půjde odčervená, odblešená, očkovaná, čipovaná a již také kastrovaná.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.