Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

ARON - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

10 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 10 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Hledáte - li psího Anděla, našli jste ho právě nyní. Jmenuji se Aron a jsem Psí Anděl. Dokonalý pes s ještě dokonalejší povahou.
Vím, že být černý, starý a pitbul k tomu, je pro většinu lidí velký strašák, ovšem moje obrovské srdce a čistá duše by vám o tom mohli vyprávět příběhy plné lásky mezi člověkem a psem. Moje rodina se rozpadla a já se nikomu nehodil, po necelých 10 letech mi dali sbohem a já jsem tuhle zkoušku přijal jako velký a dobrý Aron, pokorně a statečně. Je mi 10 let a jsem vděčný za člověka, který mě přijme do svého srdce, protože i moje srdce je mu předem otevřené. Po jeho boku půjdu kamkoli půjde on a budu jeho nejlepším přítelem, dokud budu žít. Jsem dobrý a moudrý pes, nemusíš mě nic učit, rozumím ti a stojím při tobě navždy, můj lidský příteli. Dáš - li mi domov a postaráš - li se o mě navždy v dobrém i zlém, naším poutem bude nejsilnější láska, kterou si ti přeju dát, tvůj Aron."

Aron je 10 ti letý pitbul. Po rozchodu majitelů se nehodil žádnému z nich, přesto, že vyrůstal s jejich dětmi a celý svůj život věrně miloval celou rodinu.
Odevzdaně, pokorně, ale hrdě odešel a žije dál, věří dál a ví, že někde na něj čeká lidský Anděl, který bude stejně dobrý jako on sám.
Aron je dokonalý pes, je velmi hodný a mazlivý, vítací a poslušný. Nezištná milující bytost s obrovským srdcem, až neuvěřitelně vděčný pes, vnímavý a velmi dobře ovladatelný. Téměř vše umí a zná, cestuje autem, MHD, přijde na přivolání, netahá na vodítku a zvládá chůzi na volno, je čistotný a doma nic neničí, v pohodě vydrží sám doma a spí. Miluje lidi, svého člověka zbožňuje a ctí, je to obrovská osobnost, před kterou by někteří lidé měli sklonit hlavy. Nikdy nezavrčí a veškerou manipulaci zvládá bez problémů, je to psí Bůh a hledáme pro něj Boha v lidské podobě. Rád bude bydlet v domě se zahradou, ale klidně bude žít i v bytě. Fenka má rád, psy si vybírá, ale celý život žil jako jedináček, tudíž by si i nadále celou vaši lásku zasloužil jen pro sebe. Aron je boží pes a i když tu nebude dalších 10 let, vás společný život obohatí jako nikdo jiný.

Aron je odblešený, odčervený, kastrovaný, čipovaný, bude očkovaný. Byl mu odstraněn kožní nádor - mastocytom - z kůže na boku. Krmen granulemi, bez kuřecího masa, užívá kloubní výživu Geloren, po větší zátěži nepatrně kulhá na přední. Do budoucna mu garantujeme veterinární péči na pražské klinice v naší režii. Do adopce půjde po předchozí návštěvě v Praze, info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705