Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

VAŠEK - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Jmenuji se Vašek a nový jméno mám od tety. S novým jménem jsem začal nový život, protože dřív jsem bydlel u pána, co odešel navěky, na dvoře, bez péče, lásky a zázemí. Po odchodu pána jsem koukal pár měsíců na svět skrze mříž a pak přijela teta. Původně jela pro moje psí kámoše, ale nemohla mě tu nechat a tak mě přibalila s sebou do Dočasek. Je mi kolem 4 let, jsem kříženec ovčáka, mám sice trochu pomačkaný uši, ale jinak jsem fešák a dobrák rozhodně. U tety jsem teprve zjistil, jak se můžou pejsci mít a náležitě si to užívám. Jsem veselý a hodný kluk, za piškot mě uplatíte hned a taky jsem zvědavý a doma čistotný, nejradši tetě asistuju v kuchyni a testuju, jaká je kuchařka. Miluju zahradu, jízdu autem a bojím se vody. Hlídat ani hrát si moc neumím, ale chápete, že to mě nikdo neučil, s pejsku vyjdu bez problémů, ale nevím, jak si s nimi hrát, za psí kámošku doma budu rád.
Váš Vašek ."

Vašek je asi 4 - 5ti letý kříženec ovčáka, který s dalšími třemi pejsky zůstal na zahradě domu po smrti majitele. Dostali se do záchytných kotců, odkud přijeli k nám do dočasné péče. Neznal nic a nic neuměl, byl jako Tarzan, když se dostal do civilizace. Ovšem pod vedením naší skvělé Radky se z něj stal skvělý a hodný pes, co se krásně všechno učí. Vašek je hodně zvědavý a vše ho velice zajímá, nejraději si čmuchá po zahradě a "čte" psí příběhy.
Doma je hodný, čistotný, asistuje v kuchyni, se vším by rád pomáhal, je čistotný a vydrží sám. S ostatními pejsky si neumí hrát, běhá za nimi a kvílí, protože je nechytí. Hodil by se k větší feně, ale může být klidně i jedináček, k dospělým samcům spíše ne. Za plotem nehlídá, neštěká, zvykl si na bydlení doma a to pro něho také v novém domově preferujeme.
Vašek je dobrák a bude rád za mladší či starší páníčky v domě se zahradou, kterou miluje, bez dětí, potřebuje laskavé a vlídné zacházení a teplý pelech doma. Bude vděčný za vaši lásku a stabilní zázemí, zodpovědné páníčky a plnou misku.
Je odčervený, odblešený, čipovaný, kastrovaný, očkovaný, krevní testy má v pořádku, RTG kyčlí bez dysplazie.
Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po dohodě s Radkou na tel : 777 310 185. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz. nebo tel : 602 259 705