Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

ALVIN - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Říkají mi Alvin a jsem malý chundelatý skřítek z říše špiců. Bude mi tak kolem 4 - 5 let a k tetě jsem přijel z útulku, kde mě nikdo nehledal. Od začátku jsem prostě a jednoduše Mazel, mazlení je pro mě vším a dělám všechno proto, abych si vlez pod vaši ruku, která mě bude drbat. Jsem veselý a přátelský, 8 kilový kluk, voříšek každým coulem a ovládám i některé povely. Jsem chytrý a moc hodný, doma nic neničím, jsem čistotný a vydržím i sám bez problémů. Procházky si užívám a i když nejsem žádný sportovec, venku mě vše zajímá a někdy bych i zkusil prozkoumat okolí z dosahu paničky. Jakmile se u vás zabydlím, jsem prostě váš a budu s vámi všude rád. Fenečky mám moc rád, kamarádku doma uvítám, ale mužu být i jedináček. Psí kluky si vybírám, venku na vodítku na ně štěkám, ale to jen protože je neznám. Hledám si novou rodinku, páníčky s velkým srdcem na pravém místě, se kterými chci zůstat nastálo, váš Alvin."

Alvin je špicí voříšek, asi 4 - 5 let starý, váží 8 kilo. Je to malý milý psí rarášek, všechno ho zajímá a miluje své lidi. Je moc hodný a mazlivý, šikovný, zkrátka prima kamarád. Možná někomu utekl, nebo se vydal na průzkum, ale v útulku, kde byl ho delší dobu nikdo nestrádal. U nás si rychle zvykl na bydlení v bytě, kde je vzorný a sám doma vydrží. Bude rád ale za lidskou společnost, které se nemůže nabažit a neustále se chce hladit. Spí v pelíšku nebo pod postelí ve vaší blízkosti, rád s vámi bude lenošit u televize, nebo podnikne výlet. Venku štěká na psy, fenky má moc rád, umí některé povely a učí se další. Musí mít pevné kšírky nebo postroj, protože venku se občas ještě něčeho lekne.
Pro Alvina hledáme milující majitele, můze bydlet i v bytě, ale zahrádkou a domečkem jistě nepohrdne. Je to roztomilý přátelský pes, který čeká na svou rodinku v Praze.
Alvin je odčervený, čipovaný, kastrovaný, má odstraněn zubní kámen, očkovaný, vhodné ho občas vyčesat. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, Dočasky De De z.s., Návštěva možná po dohodě s Eliškou, info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705