Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

Hrošík - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 4 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: ForDogs z.s.

Podrobný popis

Hrošík, pes, 3roky, 8,5kg, kříženec mopse a pinče, kastrovaný

Hrošík, Hrůša, pan Hruška. Střelený, mladý pes, který je neustále v pohybu.
Zpočátku na vás bude štěkat, pak vás bude ignorovat a nakonec se vám usídlí na klíně. Zkrátka je zpočátku v kontaktu trochu opatrný, ale ve své podstatě je přátelský a moc milý.

Výchova kolem něj ani neproběhla, takže nějaké povely ho absolutně neberou, přesto ale poměrně dobře reaguje na zavolání a když se ho člověk pokusí správně namotivovat, tak se určitě spoustu věcí naučí...
Vodítko například zvládl za jedno odpoledne, i když předtím ho nikdy ani neviděl. Žil střídavě na dvorku a v domě, takže se doma umí chovat a je čistotný...

Měl psí kámoše, jak holky, tak kluky, takže je bezproblémový v soužití s nimi, ale děsně ho baví prudit velké psy v kotcích a pořádně se s nima poštěkat - za plotem bude dobře hlídat, i když u toho bude vypadat hodně komicky.

Díky prabábě mopsici se občas při velkém vzrušení zachrochtá, ale po prohlídce naší veterinářkou byl shledán zcela zdravým.

Hodí se do trochu aktivnější rodiny, klidně si s vámi půjde zaběhat nebo zkusí třeba agility, ale samozřejmě je potřeba myslet na krátkočumákovský předky. Dlouhé procházky a výlety má rád, stejně jako mazlení a válení na gauči.

Do adopce půjde čipovaný, očkovaný,. odčervený, kastrovaný, na adopční smlouvu,, po uhrazení adopčního poplatku (1500,-).
V případě zájmu nás kontaktujte do zpráv, na tel. 777 578 674 nebo vyplňte dotazník na www.fordogs-spolek.cz/dotazník.
Nachází se ve Svárově, Středočeský kraj.