Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

ROXY - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Jmenuji se Roxy a jsem černá bojácnější lištička. Jsou mi asi 3 - 4 roky a vážím 14 kilo. Nechovali se ke mně vždy dobře, nakonec jsem musela z domu, ale mám se teď krásně a tety mi slíbily lepší budoucnost. Trochu jsem se bála, když jsem přijela, moje nedůvěra byla silnější než třeba radost z her a mazlení.S tetou doma je to fajn, zvykla jsem si na ní, blbneme s hračkama a mazlíme se, všude ji následuju a vzhlížím k ní. S cizími jsem v úvodu opatrná a zdrženlivá, musím si na lidi zvyknout. Pak k vám budu oddaná a milovat vás jako nejvěrnější přítel. Hledám klidné a vlídné lidičky, kteří mi dají čas, uvěřit, že psí život je šťastný a spokojený, vaše Roxy"

Roxy je mladá středně velká kříženka, s citlivou duší, ale velkým srdcem. Je to aktivní a milující fenečka, přátelská k lidem, i když zpočátku je bázlivá a nedůvěřivá k cizím. S dočasnou tetou vychází skvěle, důvěřuje jí a stejně tak si zamiluje i své nové páníčky, jen potřebuje trochu času na seznámení a zvyknutí. Miluje hračky a užívá si stálou lidskou pozornost, nejraději je vám stále nablízku a sama zůstává jen velmi nerada. Učí se socializaci ve městě, které neznala, je šikovná a učenlivá, potřebuje spoustu vaší lásky a přítomnosti, vlídné zacházení a laskavý klidný přístup a prostředí. Na ostatní psy zatím ze strachu vyjíždí a vrčí, to je věc, na které je třeba zapracovat. Nejraději by vás měla sama pro sebe, se s svými lidmi je veselá a hravá, uvolněná, umazlená a velmi milá a přítulná. Roxy hledá stabilní a zodpovědnou rodinu, plnou lásky a empatie, je to citlivá dušička, která potřebuje pečující vlídnou rodinku, zaslouží si lepší budoucnost po boku těch nej páníčků.
Je odčervená, ošetřena tabletou Simparica, čipovaná, kastrovaná, očkovaná. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, Dočasky De De z.s. Praha. Návštěva možná po dohodě s dočaskářkou Ivou v Praze, pište informace o sobě na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705

Za fotky děkujeme Veronika Kubů