Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

DARWIN - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Mým snem je najít domov nastálo s aktivními a pohodovými páníčky, hlavně už žádné stěhování, žádné hlídání, potřebuju někomu patřit a někoho milovat napořád. Jmenuji se Darwin, je mi 2,5 roku, vážím 25 kilo a jsem totální krasavec s tělem atleta a přívětivou tváří. Miluju lidi a jejich pozornost, rozdávám lásku a jsem věrný veselý pes. Mám elán a temperament na rozdávání, rád si hraju, mám radost z pohybu, procházek a pěkně se učím poslušnosti. Rád bych našel aktivní lidičky se srdcem na pravém místě, chutí se mnou dál pracovat a hlavně abyste mě už nikdy nezklamali. Budu rád bydlet v domě se zahradou, sám v bytě bych se nudil, doufám, že mě nenecháte čekat dlouho, jsem připravený odejít domů. Vás Darwin"

Darwin je mladý kříženec bulla, krásný a zdravý pes. Jeho majitelka se s ním stále stěhovala, nechávala ho hlídat, ale nakonec Darwin skončil v dočasné péči, odkud si nyní hledá opravdu již jen trvalý domov a zodpovědné milující majitele. Je to veselý přátelský pes, velice společenský, miluje lidi a ke svým lidem se upne a vzhlíží. Je aktivní, rád pracuje, potřebuje pohyb, vás čas a pozornost, je rád se svými pány. S malými psy vychází bez problémů, s fenami také, vetší psí samce si vybírá, ke kočkám ne. Slušela by mu větší vyrovnaná pohodová fena jako partačka. S dětmi nemá problém, ovšem má sílu a mohl by dítě povalit, takže k dětem spíše větším rozumným. Je to skvělý pes, hodný a mazlivý, doma čistotný, zvyklý na svůj pelíšek nebo gauč, ovládá základní povely, ale jistě potřebuje majitele ideálně se zkušeností se psy jeho typu, musí se zvykat na samotu doma.

Darwin je odčervený, čipovaný, kastrovaný, bude vakcinován. DO adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, DOčasky De De z.s., Libčice nad vltavou. Návštěva možná po dohodě s Adélou Šroubkovou, tel 604 229 606. Pište informace o vás na mail : dipu@seznam.cz
Za fotečky děkujeme Zuzana Štěpánková