Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

Akim

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 3 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí útulek Chomutov a Jirkov

Podrobný popis

Aktualizace: Akim si na útulku již absolutně zvykl a chová se zde jako doma. Po strachu a nedůvěřivém chování již není ani památky, z Akima se stal sebevědomný a přátelský pes. Přátelský je ovšem jen k lidem které zná, před cizími lidmi je ostražitý a připraený bránit si svoje, hlavně své lidi, které miluje ze všeho nejvíce. Je potřeba s tímto počítat a pokusit se jeho chování napravit. My se o to snažíme, bohužel, ale bez větších výsledků. Rozhodně to není pes pro velkou rodinu nebo k dětem. Vhodný ke zkušeným lidem, kteří Akimovo chování ukorigují a dají pozor aby něco nezpůsobil. Lidem, které zná stoprocentně věří a ty poslechne na slovo a je velmi milý, mazlivý a snaží se svým lidem vše možně zavděčit. Akim je velmi vázaný na svou rodinu a je velmi přizpůsobivý. Jediný problém jsou cizí lidi a psi, kdo si dokáže s tímto poradit získá úžasného, věrného a poddajného psa. Akim umí základní poslušnost a má velkou touhu se učit nové věci. Vzorně chodí na vodítku a zná i košík.

Akim je cca 2 roky starý kříženec bandoga. Ze začátku byl velmi vystresovaný, ale nyní si již sám přijde pro pohlazení. Bude potřebovat čas a trpělivost, ale jistě z něho při správném přístupu a dostatku zaměstnání a pohybu bude skvělý pes. Za pár dní, co je u nás udělal již velký pokrok. Akim není vhodný k jiným zvířatům a k malým dětem. Vhodný pro někoho se zkušenostmi s tímto typem psa. Kvůli krátké srsti ho doporučujeme pouze do bytu nebo k domku s trvalým přístupem dovnitř domu.
Pes bude vydán pouze do dobrých rukou, očkovaný, čipovaný a odčervený. K adopci je potřeba platný OP, vlastní obojek a vodítko. Psí útulek Chomutov, Beethovenova 5407 (za hřbitovem), email: psiutulek-chomutov@seznam.cz, tel., 732248960