Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

Mimzi - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí útulek Chomutov a Jirkov

Podrobný popis

Aktualizace Prosinec 19: Bára se nám po pár týdnech vrátila z  druhé nevydařené adopce. Údajně startuje po psech a lidech venku. Doma se prý chová ukázkově, ale venku to s ní majitelé nezvládli. V útulku se chová absolutně bezproblémově, je milá, přátelská, poslušná a ke psům bezproblémová, dokonce sdílí s dalším pejsekem kotec. Je ale možné, že si majitele začala bránit a bohužel jí to stálo návrat do útulku. Hledáme pro Báru zkušenější majitele, který si poradí s jejím případým zlozvykem. Báru doporučujeme spíše na vesnici než do rušného města.
 
Aktualizace Listopad19: Bára nyní Mimzi se nám po roce vrátila z adopce. Žila v bytě s malými dětmi a malým pejsek. Dle slov majitelky je čistotná, doma sama vydrží. Svou rodinu miluje, ale brání si jí před cizími lidmi a psy. Bude opět potřebovat čas si na novou rodinu zvyknout. Za rok v novém domově se naučila krásně poslouchat a už by nikdo nehádal, že jí kdysi děsilo vodítko. Mimzi je vhodná do bytu. Do útulku se nám bohužel vrátila z velmi vážných osobních důvodů majitelů. Bylo vidět, že Mimzi mají moc rádi, bohužel z vážných důvodů si jí ponechat na dále nemohli. Snažili se jí několik týdnů najít domov, bohužel se nepovedlo a tak Mimzi musela do útulku. Je z celé situace velmi neštatsná a my doufáme, že brzy najde takový domov, kde zůstane už na pořád. 
 
 
Bára je cca 3 roky stará moc hodná, klidná a velmi empatická fenka střední až větší velikosti. Je trošku bázlivá-zřejmě nezažila v životě nic dobrého, ale když zjistí že ji nic nehrozí od člověka se nehne. Snese psy i kočky a je ke všemu absolutně bezkonfliktní. Barča ideální pejsek rodiny, klidně i k dětem. Je to opravdu zlatíčko. Jediné co jí dělá ještě trochu problém je chůze na vodítku, ale to jistě brzy dopilujeme. Zřejmě vodítko nikdy nezažila, proto z něho má strach a bojí se na něm chodit. Potřebuje klidný a citlivý přístup potom by se pro svého pána rozdala.
Pes bude vydán pouze do dobrých rukou, očkovaný, čipovaný a odčervený. K adopci je potřeba platný OP, vlastní obojek a vodítko. Psí útulek Chomutov, Beethovenova 5407 (za hřbitovem), email: psiutulek-chomutov@seznam.cz, tel., 732248960