Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

BADDY - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

6 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 6 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Ležel jsem na studeném betoně v kotci a pomalu se smiřoval s osudem. Vypadalo to, že všechno končí, i bolest přestane a bude pokoj a klid. Rány mě bolely, žebra tlačily o tvrdou zem, síly odešly téměř úplně, až najednou přišel anděl, v podobě mé dočasné tety. Přivezla mě domů a já začal kvést a uzdravovat se. Rány se hojily, tělo se pomalu začalo obalovat do svalů, zlomená duše získala znovu svůj tvar a já se začal těšit ze života a hlavně ze společnosti někoho blízkého. Nabral jsem kila i sebevědomí a ze zlomeného smutného kluka se stal Pan pes, sebejistá bytost, která potřebuje lásku, čas, trpělivost, ale i důslednou výchovu a řád. Dostal jsem šanci na nový život a chystám se ji nepromarnit, hledám pro sebe ty pravé a zodpovědné majitele. Váš Chlapeček Baddy"

Baddy k nám přijel ve velmi žalostném stavu, s těžkou podvýživou, do krve popraskanými otlaky na nohou, průjmy a se zlomenou duší, odevzdaný, bez zájmu a emocí. Po rychlé veterinární péči, domácí skvělé péči, kvalitním jídle a hlavně s laskavým a láskyplným přístupem, se z něj během pár týdnů stal krasavec, zdravý, mladý, sebevědomý pes. Jedná se patrně o křížence šarpeje a staforda, asi 4 - 5 let starého.
Badík je středního až většího vzrůstu (v kohoutku 58 cm ) má krásně mohutnou osvalenou postavu a pokud si vás zamiluje je z něj roztomilé nemotorné štěňátko a mazlík, který je ale v případě potřeby připraven vás bránit a chránit svou smečku. Zvládá celkem dobře chodit na vodítku, umí základní povely : sedni, lehni, ke mně, zůstaň. Je to nejen krásný, ale také velmi šikovný a chytrý pes. Důvěru k cizím lidem, ale získává pomaleji, po tom všem, čím si prošel, není divu. Když pochopí, že mu neublížíte je to miláček, který vám bude bezmezně věrný. Badík potřebuje zkušené, trpělivé, ale také důsledné páníčky, kteří ho budou milovat a nikdy ho nezradí ! Raději nedoporučuji k malým dětem.
Badík má rád fenky, ovšem při delším soužití, může začít žárlit i na ně. S pejskama to asi tak vřelé nebude, vybírá si. Venku na vodítku si ostatních psů nevšímá.
Vyhovoval by mu domek se zahradou, ale rozhodně se spaním uvnitř. Zvládne bydlet i v bytě při pravidelných procházkách. Doma je klidný a naprosto vzorný ! Vydrží čekat než přijdete odpoledne z práce, nic neničí, neštěká a zvládá 100 % i hygienu. Do nového domova půjde jako člen rodiny a parťák, ne jako živý zvonek na zahradu, po podepsání adopční smlouvy a se zaplacením adopčního poplatku.
Baddy je odčervený, čipovaný, kastrovaný,očkovaný. Má odstraněn zubní kámen, krevní testy v pořádku a RTG kyčlí a páteře též.

Pokud máte o Badíka zájem napište mi zprávu nebo volejte na tel. : 777 658 628 , či napište na mail dipu@seznam.cz informace o sobě. Uvítáme seznamovací návštěvu. Dočasky De De z.s. Mělník
Za fotky děkujeme Jana Siudová