Zpět na výpis psů
Vygenerováno portálem PesWeb.

TADEÁŠ - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Ahoj lidičky, Teddy, neboli Tadeáš, jméno mé a bude mi kolem 3 - 4 let. Přijel jsem hledat štěstí a lásku nových páníčků, dost bylo pendlování sem a tam. Já toužím bydlet nastálo a hlavně milován a stejně tak budu i já věrně vhlížet k vám. Prošel jsem si útulkem, pak nevhodnou rodinkou, tak konečně snad teď mám šanci a naději na ty nej majitele, kteří mě neopustí nikdy víc. Jsem hodný a veselý kluk, doma vzorňák na jedničku, v posteli vám hřeju záda, pod stolem číhám na drobečky a u televize spokojeně vrním, když mě drbete. Venku zvládám vodítko, jsem přiměřeně aktivní, fenečky jsou kámošky a psí kluky si musím nejdřív očuchat a zjistit, jestli budem kamarádi. Jsem 7 kilové zlatíčko s vysportovaným tělem a velkým dobrým srdíčkem. Hledám rodinku pohodovou mladší nebo starší, ale hlavně laskavou, též vychovávající a důslednější, přece jen jsem zažil hodně zklamání a stěhování a tak když mám někoho rád, chráním si ho a nechci ho ztratit. Doma nic neničím, jsem čistotný a čekám,až se se mnou přijedete seznámit a hlavně, až se do mě zamilujete, Váš Teddy"

Teddýsek je maličký pinčí krasavec se skvělou figurou, aktivní a veselý, mazlivý kluk. Jeho minulost neznáme, ale víme, že moc touží po své spřízněné duši, která ho neopustí a bude ho milovat i učit nové dovednosti. Povahu má mírnou a mazlivou, k lidem je přátelský a děti má moc rád. Nicméně s dětmi má tendence vytvořit pouto a na ostatní pak může žárlit. Proto bychom ho raději viděli u rodiny bez malých dětí nebo s rodiči, které toto umí korigovat. Je to víceméně bezproblémový pejsek, který hledá stabilní zázemí a jistotu svých páníčků. V dočasce je s fenou i pejskem a s nimi vychází bez problémů. Může bydlet s psím kamarádem, ale i jako jedináček, neboť lidi jsou pro něj podstatnější. Doma o samotě zvládá, bydlet může v bytě nebo domku se zahradou. Malé rezavé zlatíčko je v dočasce v Praze, Dočasky De De z.s.
Tadeáš je odčervený, čipovaný, kastrovaný, očkovaný, do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Navštívit Teddyho můžete po dohodě s dočaskářkou Šárka Pechová na tel : 730 677 596 nebo pište info o vás na mail : dipu@seznam.cz, 602 259 705

Za krásné fotečky děkujeme Kája Hájků