Zpět na výpis psů
Vygenerováno portálem PesWeb.

MÁŠA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

6 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 6 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Moje jméno je Máša a hezkly na něj slyším. Jmenuji se tak 5 let a celý svůj život jsem dosud bydlela s páníčkem a jeho maminkou v domku se zahrádkou. Pán mi nečekaně odešel navždy a s babičkou, které byla velmi stará, jsme to moc nezvládaly, nakonec musela sama vyhledat trvalou pomoc a já zůstala v domě sama. Hodná sousedka mě předala do Dočasek tetě a teta mě jenom chválí. Doma jsem nejvzornější holka, ležím u vás, mazlím se, jsem hodná, klidná a čistotná. Venku chodím hezky na vodítku, ráda si očmuchám, co je nového a taky pěkně aportuju míčky. Hračky mě vůbec dost baví, hlavně pískací a kousací. Když sama doma, spinkám a čekám na vás. Jsem vážně nenáročné a milé, veselé stvoření a ráda bych zase s někým hodných žila spokojeně doma. Vaše Máša"

Máša je středně velká kříženka, typu labrador, váží 26 kilo, ale snažíme se s dietkou a nižší číslo. Je velice společenská a přátelská, s pejsky nemá problém, v dočasce je se starší velkou fenkou, pohodového kámoše klidně uvítá i doma. Doma je poslušná a šikovná, nic neničí, hraje si, kouše hračky, přetahovadla nebo míčky má ráda. Venku je pohodová a procházky si užívá. Povely ji sice nikdo nenaučil, ale sedni umí a protože je chytrá a učenlivá, jistě se naučí i víc. Má ráda svůj klid doma, proto by se spíš hodila do prostředí bez malých dětí. Je zvyklá bydlet pouze vevnitř, ideální pro ni bude fajn mladší nebo starší rodinka v domě se zahradou nebo bytě. Máša je skutečně skvělá holka do nepohody, milá a milující lidskou společnost.
Hledáme pro ni bezva lidičky s dobrým srdcem.
Máša je odčervená, čipovaná, bude kastrovaná, očkovaná. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouy a uhradě adopčního poplatku. Dočasky De De z.s. Praha, návštěva možná po dohodě s dočaskářkou Lada Mačejovská na tel : 776 272 354, nebo piště info o vás na mail : dipu@seznam.cz, tel 602 259 705.
Za fotečky moc děkujeme Gabi Lioneska Uhrová