Zpět na výpis psů
Vygenerováno portálem PesWeb.

PEGGY s PP - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ano
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Moje paní onemocněla opravdu velmi vážně. Dlouho se v ní odehrával nekonečný bolestný boj, ale musela to udělat. Já to chápu, musím přece chodit ven, jíst, hrát si, potřebuju svoje páničky na spoustu dalších věcí a tak po 8 letech hledám a doufám, že nějaká taková milující panička, klidně i s rodinou, čeká na jednu blonďatou roztomilou kokří holku s rodokmenem.
Bydlela jsem v bytě a užívala života po boku milované paničky, která pro mně i dýchala, ale zlá nemoc ji nedovolila, postarat se o mě dál. Není to žádná sranda, sbalit misky a hřeben a jít o dům dál, ale já mám před sebou spoustu let a proto jsem statečná a silná, abych brzy bydlela zase Doma.
Obě jsme plakaly, tety slzely, je to pár dní a je zas trochu líp, jenže nikomu úplně nepatřím a já bych moc chtěla, najít zase ten pocit, že jsem něčí člen rodiny a dělat někomu radost. Chci být zase veselá a honit balonky, chodit jako stín s paničkou věšet prádlo, ustlat v ložnici nebo zamíchat polívku. Jsem strašně věrná a hodná holka, přijedete, že jo, budem spolu zase jako jedna duše, v mém kokřím srdci je pro Vás spoustu místa,
Vaše Peggy "

Peggy je americká kokřice s PP, je jí 8 let, je zdravá, aktivní, miluje lidi a věrně stojí při své rodině. Musela se kvůli zlé nemoci své majitelky rozloučit se svým domovem i s ní a touží znovu poznat spřízněnou duši, která jí tak chybí. I když má trochu nadváhu, je výborně pohyblivá, aktivní, momentálně na dietce, ráda lítá za balonkama a cupitá kolem Vás. Byla zvyklá na děti, pejsky i kočku, ale hodila by se možná spíš jako jedináček, aby se necítila odsunutá na druhou kolej a nedomazlená. K lidem je zlatá, je to osobnost, co potřebuje mazlit, hýčkat, ale hlavně pocítit lásku a jistotu.
Peggynka je menšího vzrůstu, váží nyní 14 kg, měla by mít 10 kg, ale poslední rok díky nemoci paničky již neměla tolik pohybu, na který byla zvyklá. Je vhodná pro mladší i starší majitele s dostatkem času a pozornosti, klidně mladší aktivní důchodce v domě se zahradou nebo bytě. Ideálně, kdyby mohla mít častou společnost páníčků. Uvítá i větší rozumné děti, se kterými bude lítat po zahradě a hrát si.
Je pravidelně vakcinovaná, odčervovaná, čipovaná, tetovaná, s upravovanou srstí a kastrovaná. Čeká na své anděly v dočasné péči Praha západ, Dočasky De De z.s.
Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy, s úhradou adopčního poplatku. Návštěva možná u dočaskářky Klára Kabeláčová po dohodě na tel : 723 029 785, nebo info o Vás napište na mail dipu@seznam.cz, nebo tel 60259705