Zpět na výpis psů
Vygenerováno portálem PesWeb.

JACKIE - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jako spousty nechtěných psích miminek, i mě se ujala hodná rodinka, kde jsem vyrůstala pár měsíců. Měla jsem psí starší a velkou kamarádku, jenže ta na mě neměla moc náladu a já si chtěla pořád hrát a hrát. Pak se to semlelo, zatmělo se mi před očima, tekla krev, bolest mnou cloumala a už mě vezli na kliniku. Vůbec to se mnou nevypadalo dobře, měla jsem velkou kliku a teď už jsem skoro zahojená. Ona to velká ségra nemyslela zle, chtěla svůj klid, ale bylo jasné, že my dvě spolu zůstat nemůžeme. V dočasce jsem chvíli, je mi 6, 5 měsíce a tety mi teď hledají novou rodinku už natrvalo. Jsem štěněcí slečna, střední velikosti, mám 12,5 kilo, prostě ideální akorát. Se ségrou to moc nešlo, ale já bych s nějakým psím kámošem nebo kámoškou, která by byla taky taková rošťanda jako já, řádila, až bych brečela. Děti jsou taky super parťáci na dovádění a když mě ještě k tomu, Vy páníčci, budete milovat tak, jako já Vás, budu ta nejšťastnější holka na Zemi.
Jsem Jackie a hledám svojí lidskou smečku na celý život"

Jackie se s koncem roku přestěhovala do Dočasek po vážném napadení domácí velké fenky, která nesdílela její nadšení pro hru a dovádění štěněte. Utrpěla pohmožděniny krku a hlavy, kde měla kousné rány a otok, strávila noc na klinice a nyní po dvou týdnech léčby a rekonvalescence je téměř zhojená, zůstalo pár oděrek a oholená srst - přístup k desinfekci původních ran.
Jackie je zlatíčko, pohodová a hodná fenečka, hravé a veselé štěně, velikosti kokra, vypadá jako labrador bonsai a je to ideální rodinná holčička. Je aktivní, ráda se honí s pejsky, miluje hračky, má hodně elánu a energie, doma je čistotná a poslušná. Jako každé štěně potřebuje spoustu lásky a pozornosti majitelů, pokračovat ve výchově a mazlit a drbat. Pro Jackie hledáme stabilní rodinu, aktivní a laskavé majitele, klidně s psím parťákem, ale není podmínkou. Hodí se do domu se zahradou nebo bytu, není určena na venkovní pobyt k boudě, ale jako člen rodiny a věrná a oddaná kamarádka na procházky, blbnutí i lenošení na gauči.

Jackie je odčervená, kompletně očkovaná, čipovaná, podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy, úhrada adopčního poplatku a bezvýhradná kastrace v dospělosti. (možno dohodnout v Praze na klinice, kde se kastrují naši pejsci.)
Návštěva možná po dohodě s dočaskářkou Lada Mačejovská
na tel : 776 272 354 nebo info o Vás pošlete na mail dipu@seznam.cz, tel 602 259 705, Dočasky De De z.s. Praha.