Zpět na výpis psů
Vygenerováno portálem PesWeb.

FANY

Pohlaví

Fena

Věk

6 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 6m Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Rychvald
Region: Moravskoslezský
Akt. umístění: Útulek pro psy Rožnov pod Radhoštěm

Podrobný popis

POMÁHÁME HLEDAT DOMOV TÉTO FENEČCE, KTERÁ SE NENACHÁZÍ V ÚTULKU V ROŽNOVĚ! ALE V RYCHVALDĚ U KARVINÉ U SVÉ MAJITELKY. 

FANY je vzhledem velmi orginiální strakatá půlroční kříženka belgického ovčáka (maminka) a křížence bull (tatínek). Je jednou ze 4 štěňátek, kterým se z celkového počtu 8 zatím nepodařilo najit milující domov a hodné páníčky. Na svět se tito pejsci narodili nechtěně - majitelka to neplánovala. Pořídila si v dobrém úmyslu a snahy pomoci ke své fence pejska z útulku, ale neuhlídala svou fenku když se hárala. Pejsek (tatínek štěňátek) poté putoval bohužel zase zpátky do útulku... Zůstala po něm pěkná nadílka - 8 roztomilých chlupáčků. O malé štěňátka byl docela velký zájem, někteří zájemci však bohužel na poslední chvíli couvli a paní majitelce tak stále zůstávají "na krku" 4 poslední pejsci (3 psi + fenka Fany), kteří jsou ve věku, kdy si chtějí hrát, jsou akční a potřebují učit, cvičit - zkrátka mají nejvyšší čas už odjet do nových domovů a potřebují, aby se jim někdo věnoval. Paní majitelka to při celkovém počtu 5 pejsků (společně s mámou štěňat) už přestává zvládat a vzhledem k tak vysokému počtu pejsků v jednom bytě jí vznikají také problémy i s pronajímatelem.. Je to hodná paní, má pejsky ráda a do útulku je dát nechce, proto hledáme akutně nové domovy, ale chceme, aby šli pejsci ke slušným lidem, kteří si uvědomují, že mít pejska je závazek na minimálně 10 - 15 let. Každý z pejsků má trochu specifickou povahu, ale co mají společné -  všichni jsou zvyklí žít v bytě, spinkají v posteli...ideálním domovem by pro ně proto byl domek se zahradou a přístupem dovnitř, případně i byt.

Teď zpátky k povaze Fany..Fany je povahově jemná psí holčička, která je velmi mazlivá. Nové lidi má ráda téměř hned. Krásně reaguje na pamlsky, ráda se naučí mnoha novým věcem. Je velmi zvědavá, moc by si přála objevovat svět kolem.

V případě zájmu volejte paní Katce, která je s majitelkou v kontaktu a pomáhá pejskům hledat domov. Telefon: 739 971 911. Paní Katka má doma své pejsky a chodí do práce, pokud by Vám telefon nebrala, pošlete jí prosím SMS určitě Vám zpátky odpoví až bude moci.

Pokud byste se nemohli dovolat ani dopsat volejte nám kdykoliv na 734 466 438

 

Fany je odčervená a naočkovaná