Zpět na výpis psů
Vygenerováno portálem PesWeb.

ARON - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Věnujte mi chvilku, prosím a přečtěte si můj příběh. Už rok jsem na tomhle světě a stále jsem nenašel klid, lásku ani svojí lidskou smečku. Narodil jsem se v chudé asociální tlupě lidí a nikdo mě nic neučil ani neměl rád. Dokonce ani když se mi zlomila noha, mě nikdo nevzal k doktorovi. Usmálo se na mě štěstí po pár měsících a odjel jsem bydlet do místa jménem domov, ovšem před nedávnem mě našli uvázaného v lese. Nepovedlo se a já se přitom tak snažil. Je mi právě jeden rok a začínám nanovo, tentokrát ale u hodných dočasných lidiček, co mě trpělivě všechno učí a dali mi lásku i zázemí. Trvalou rodinu stále hledám, ale svět je zase veselejší a já doufám, že najdu nakonec i já ty nejbáječnější páníčky v tom smutném světě.
Jsem Aron a čekám na Vás s otevřeným velkým srdcem, plným vřelé lásky."

Aron je roční kříženec NO, drobnější postavy. Je to milý a hodný kluk, který zažil velká příkoří a zpočátku je proto trochu plašší. Když přišel k nám, neuměl nic, byl to malý neználek, ale postupně se všemu učí a je moc šikovný a snaživý. Již zvládá hygienu, pracujeme na poslušnosti a výchově. Miluje pejsky a nemá s nimi problém, naopak pomohla by mu třeba psí kamarádka nebo snášenlivý kamarád. Povahou je Aron aktivní puberťák, užívá si lítání na zahradě, je tvárný a moc mazlivý k lidem.
Vše, co potřebuje, jsou trpělivější majitele, kteří budou pokračovat ve výchově a dají mu spoustu lásky a pozornosti, ideálně s ním absolvují cvičák. Aron je jinak bezproblémový, nekonfliktní, přátelský a moc vděčný kluk, hodí se do rodiny nebo k majitelům vlídným, ovšem i důslednějším. Ideálně mu bude slušet dům se zahradou, kde uplatní svuj mladý temperament a aktivitu. K dětem spíš odrostlejším a rozumným.

Aron je odčervený, odblešený, čipovaný, kompletně očkovaný a kastrovaný. Má jednu zadní nožku křivější, důsledek staré neřešené zlomeniny, u nás proběhly rentgeny a kost srostla sama dobře a netřeba ji nijak operačně řešit.
Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, ke vhodným lidem, není určen na celoroční venkovní pobyt u boudy venku.
Info dipu@seznam.cz, 602 259 705, Dočasky De De z.s. Varnsdorf, návštěva i možnost domluvy návyštěvy jinde (Praha, nebo trasa Varnsdorf - Praha) s dočaskářkou Petra Nováková tel : 607 950 978