Zpět na výpis psů
Vygenerováno portálem PesWeb.

BAX - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Vůbec nechápu, jak jsem se dostal do útulku a proč. Zrovna já, takovej klaďas. Jsem sice trochu éro, ale jenom venku, protože mě právě pustili po mnoha měsících, vždyť já tam byl jak ve vězení! Všechno chci poznat, očuchat, nasát a vědět, všude chci být. Venku je tolik krásy a já chci všechnu tu nádheru vidět. Venčí mě na vodítku, takže ze začátku jsem dost napřed, mám trochu svý tempo, ale brzy se přizpůsobím. Kdybych tak měl zahradu, kde můžu lítat, to by byla ta nejlepší věc na světě. Doma jsem jako pěna, hodný andílek, vděčný za kousek tepla, plnou misku a hlavně drabcí ruku a svoje lidi, ty já mám moc rád. Slušela by mi i kamarádka, psí kluky si vybírám, radši bych byl psím pánem domu sám. Jsem na světě tak kolem 3 - 5ti let a chybí mi moje doma, moji páníčci a můj gauč. Za to všechno bych dal všechno na světě. nejsem velký, vážím 17 kg, jsem takový akční střeďáček s moc milejma očima. Můžem se sejít v Praze a věřím, že jiskry budou lítat vzduchem. Jsem Bax a čekám na Vás s otevřeným srdcem"

Baxík je středně velký pejsek, nezapře ovčáčka a má spoustu elánu a chuti poznávat všechno nové. Je to pejsek hodný a veselý, doma čistotný a poslušný. Přišel k nám z útulku a nyní bydlí v bytě, kde všechno zvládá bez problémů. Doma vydrží sám a nic neničí, zbytečně neštěká. K lidem je velmi přátelský, rád se mazlí a hraje si. Venku je trochu hrr, potřeboval by se vyběhat, proto by byl vhodný jako člen rodiny do domu se zahradou. Baxík je ideáním parťákem pro mladé i starší aktivní lidi, bude Vám věrným přítelem a pokud chcete pomoci veselému voříškovi domů, je Bax tím pravým adeptem. Bude štastný za výlety, procházky, ale i za lenošení u televize. Nachází se v Praze a je možné si s ním domluvit seznamovací procházku.

Bax je odčervený, čipovaný, očkovaný, kastrovaný, do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, Dočasky De De z.s.. Není určen na venkovní pobyt v boudě.
Info 602 259 705, dipu@seznam.cz, tel na dočaskářku Ayana Smailova pro domluvení návštěvy : 776331996