Zpět na výpis psů
Vygenerováno portálem PesWeb.

BAX - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

Ahoj lidi, teta mi dělá nový album, protože jsem nejdýl čekající hafan v Dočaskách. Vážně jsem. Sám to nechápu, ale prostě pořád si mě nikdo nevzal. Víte, je to těžký zapůsobit, když je nás tu mraky a navíc máte svůj názor, za sebou pár let v útulku, kde se s váma nedělo prostě nic. Já ale pořád doufám a věřím, že to svoje doma jednou najdu. Někomu určitě chybí středně velkej a aktivní parťák na výlety, co miluje děti a vyjde s psíma kámošema. Jsem sice trochu paličák, ale jinak dobrák a veselej hafan, co vydrží sám doma. Na fotkách mi to prej moc sluší, tak se stavte seznámit, váš Dex."

Dexík je v Dočaskách několik měsíců a předtím byl pár let v útulku. Je mu kolem 5 - 6 let, váží 16 kilo. Tipujeme ho na křížence bígla a ovčáka. Je to správný pes pro aktivní majitele, je rád venku a v pohybu, ale užívá si i lenošení doma, kde vydrží sám v klidu, má moc rád děti, je na ně zvyklý. Dex je sice trochu trvdohlavý, ale je to i veký mazel a pohodář. Miluje plyšáky a rád si hraje, je veselý, čistotný a hodí se do bytu i domu se zahradou. Má tendence si hlídat hračky, jídlo, místo, proto potřebuje důslednější majitele, kteří již s pejsky mají zkušenosti. Tíhne více k ženám, mužům důvěřuje méně. Je vhodný pro mladší i starší páníčky.
V dočasce funguje v pohodě s fenkama i se psy, kočkami i králíky. Na poprvé je však nutné ho s každým v klidu seznámit. 
Dex bude rád dělat společnost psí kamarádce, dětem, ale hlavně zodpovědným a milujícím majitelům. Je to kluk s velkým srdcem a se správným přístupem je moc věrný a oddaný svojí rodině.
Dex je odčervený, čipovaný, očkovaný, kastrovaný, do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, Dočasky De De z.s. Praha.
Návštěva možná po dohodě s Adéla Šroubková, tel : 604 229 606, nebo pište info o vás na mail : dipu@seznam.cz, 602 259 705

Video z reportáže s Dexem z TV Barrandov zde : https://www.barrandov.tv/video/118984-barrandov-pomaha-dexter-22-1-2018