Zpět na výpis psů
Vygenerováno portálem PesWeb.

ASHLEY - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Moje jméno je Ashley a hledám ten nejlepší domov. Jsem na světě teprve 9 měsíců, přesto svoje pány vyhlížím už napodruhé. Tentokrát toužím po tom pravém psím ořechovém bydleníčku a po těch nejmilovanějších majitelích pod sluncem. Narostla jsem do větší výškové kategorie, mám modelkovsky dlouhé nohy až na zem a uhrančivý dojemný pohled. Povahou jsem srdcař a láska, miluju lidi a s pejsky jsem kamarádka. Mám energie na rozdávání a potřebuji dostatek pohybu a pozornosti, spolu zvládnem propilovat poslušnost a výchovu a budeme ideální rodina. Zvládám čistotnost, základní povely a doma by mi vyhovoval psí kamarád podobné velikosti.
Jsem perfektní holka pro aktivní rodinu, pohybově nadaná a hlavně věrná a oddaná. Ráda budu bydlet v domě se zahradou a budu nejlepším parťákem ve svojí nové lidské smečce. Těším se, až se seznámíme, Vaše Ashley"

Ashley je skvělá psí holka, velikosti ohaře, povahou je úžasná a moc milá. Je to odrostlé štěně s velkou energií a otevřeným srdcem. Hodila by se k aktivním lidem, rodině s odrostlými dětmi, ideálně jako parťák pro druhého pejska. Ashley je moc hodná a mazlivá, je to jemné a klidnější stvoření, žádný pošuk, ale vyrovnaná pohodová slečna. Hledáme ten nejúžasnější domov, kde najde vlídné zacházení, mazlení a dostatek pohybu. Fenečku můžete navštívit v dočasné péči poblíž Čáslavi.

Ashley je odčervená, čipovaná, kastrovaná, bude doočkovaná. K adopci po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního popatku. Není určena na venkovní pobyt k boudě, či do kotce. Pouze jako člen rodiny.
Info 602 259 705, dipu@seznam.cz