Zpět na výpis psů
Vygenerováno portálem PesWeb.

Buli-k adopci - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

6 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 6 Icon: Střední (31-60 cm)
Bullterier
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bona na Kozlech u Č.Lípy

Podrobný popis

Věk: 5 let
Plemeno: kříženec plemene typu bull
Pohlaví: pes kastrovaný
Výška v kohoutku: 48 cm
Náš nejhodnější Bulda se smutným osudem. Pejsek, který je černý a možná pro někoho vypadá hrozivě, ale má zlaté srdíčko a je opravdu moc a moc hodný.
Buli se nalezl v březnu 2016 uvázaný u řeky Ploučnice v České Lípě a byl dovezen k nám. Strávil u nás nějakou dobu, absolvoval s námi Voříškiádu, kde získal pohár za krásu. Pak se na něj usmálo štěstí a byl adoptován, ale nyní se nám vrátil zpět do útulku. Ne vinou Buliho, ale jeho majitelé se bohužel museli nečekaně vystěhovat. Buli byl v novém domově půl roku, byl bezproblémovým pejskem, který má hygienické návyky.
Buli je plně vakcinovaný, čipovaný a kastrovaný. Vždy patřil a stále patří k nejhodnějším pesanům v útulku. Kdo by měl zájem dát Bulimu domov, nemusí mít žádné zkušenosti s plemeny typu bull. Buli vychází se všemi psy i fenkami. Umí chůzi na vodítku, sednout a lehnout. Může bydlet i v bytě, ale raději by domek se zahrádkou. Buli má hygienické návyky, z předchozí adopce víme, že si vždy přišel říct, když chtěl pustit ven.
Bulík může i k těm nejmenším dětem, ale i ke starším lidem. Dokáže žít aktivním, ale i klidným životem.
Podmínky adopce:
-uhrazení adopčního poplatku 1500,- Kč
-platný občanský průkaz
-zasílat zprávy a fotky z nového domova na tyto stránky nebo na email kocky.bona@seznam.cz
Podpisem adopční smlouvy se přebírající majitel zavazuje umožnit provozovateli útulku, aby prověřil plnění tohoto závazku. Pokud nebude zacházení se zvířetem odpovídat veterinárním předpisům a sjednaným podmínkám má provozovatel právo zvíře odebrat.
Přebírající majitel se zavazuje, že v případě, kdy z jakéhokoliv důvodu nebude moci zvíře nadále ponechat ve své péči, kontaktuje provozovatele útulku o vrácení zpět do zařízení. Pokud máte o Bulíka zájem, volejte prosím přímo do útulku na 736271294 a domluvíte si návštěvu. Přijďte se pomazlit a zamilovat se.
Nezávazná návštěva vítána.
Adresa: Útulek pro opuštěná zvířata BONA Kozly 35 Česká Lípa 47001