Zpět na výpis psů
Vygenerováno portálem PesWeb.

ANGELIKA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

4 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 4 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Pomalu se rozkoukávám po svých budoucích páníčcích, po takových, co rádi drbou a hladí, po těch nejmazlivějších lidičkách, protože já snad ani víc, než mazlit, nepotřebuju. Připadám si jako v ráji pro pejsky, já znala jen špínu, samotu a hlad a teď se mám jako princezna. Je to jako sen, víte, já jsem sice měla takovou neútulnou boudičku, občas i něco v misce, ale už jsem přišla na to, že já patřím prostě jinam. Taky už jsem zase bílá, když jsem přijela tak jsem vypadala spíš jako kominík. Tety se o mě starají jako o poklad a já vlastně takový poklad jsem. A hledám někoho, kdo si mě zaslouží a kdo se mnou bude co nejvíc. Musím tu samotu dohnat, protože u Vás na klíně mi bude nejlíp a všechnu Vaši lásku klidně zvládnu sama pro sebe. Víte, kde mě hledat, jste - li ti praví a nejhodnější na světě, budu se na Vás těšit. "

Angelika je maličká špicí kříženka o váze 8 kg, asi 3 letá. K nám přišla jako špinavé chlupaté, ale pořád vysmáte stvoření, pochopila hned, že teď už bude líp. Neznala spoustu věcí, všemu se rychle naučila, je vnímavá, šikovná a moc hodná. Zpočátku nesnesla odloučení, nyní již chápe, že se vrátíte, nicméně by si zasloužila spoustu pozornosti a Vašeho času.
Angie je veselá holčička, nepotřebuje k sobě dalšího pejska, miluje lidi a hlavně mazlení a drbání se nemůže nabažit. Neumí si s ničím hrát, nezná hračky, jejím idolem je člověk a s ním bude nejspokojenější. Je čistotná, přiměřeně aktivní, procházky si moc užívá, ale pak se těší zase domů na klín. Pejsci jí nevadí, ale raději by se o své lidičky nedělila.
Pro tuhle sněhobílou princeznu se hodí rodinka klidná, harmonická, kde vládne laskavost a vlídná slova. Může bydlet v bytě nebo ideálně v domku se zahradou, na ven k boudě nepatří. K dětem jedině větším klidným, hodným.

Angelika půjde do adopce po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, Dočasky DE DE z.s.Praha, fenka je odčervená, kastrovaná, čipovaná, očkovaná.
Info 602 259 705, dipu@seznam.cz. Návštěva možná po dohodě na tel : 776 272 354