Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

Bourák - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: ForDogs z.s.

Podrobný popis

Bourák je kříženec středního vzrůstu, někdo v něm vidí buldočka, bulla, NO a spousty dalších plemen, jeho původ neznáme, takže si netroufáme na sto procent tvrdit jaká směska plemen vlastně Bouráček je, ale jedno víme jistě - je to ORIGINÁL, krásný a tak trošku zubatý :)

Bouráček se jednoho dne sám zatoulal do komunitního centra. Nález byl hlášen v okolních obcích, ale nikdo ho nehledal a tak zůstal tam, kde se o něj lidé v léčení velmi dobře starali, ale protože se v centru pohybuje spousty lidí ve špatném psychickém stavu, tak se rozhodli dát pejska k nám aby jsme mu našli nový domov, kde bude mít dostatek péče.

Bourák je hodný, kontaktní pejsek, co má rád lidskou společnost. Když k nám přišel, neměl rád ostatní psy, dneska ale patří do naší socializační party a s ostatními pejsky si hraje :-)
Nedoporučujeme ho k úplně malým dětem, Bouráček si rád hraje a v zápalu hry zapomíná na svou sílu a má tendenci okusovat. Se správným přístupem je to ale naprosto dokonalý psí parťák. Je to energický pes, který by byl vhodný třeba na běh u kola, aportování, agility, kde by se dal jeho zápal a energie uplatnit.
V centru byl ale zvyklí na kočky, drůbež a kozy.
Vhodný by byl jak do bytu, tak do domku se zahradou, nejlépe se spaním uvnitř.
Do adopce půjde očkovaný, odčervený, čipovaný a vykastrovaný. Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku.