Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

Chelsie - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

13 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 13 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: ForDogs z.s.

Podrobný popis

Se slzami v očích se na nás obrací s prosbou o pomoc majitelka Chelsie, bohužel se jí v životě vše sehrálo tak, že se o Chelsie dál nemůže starat a proto jí hledáme nový, láskyplný domov. Podle nás je Chelsie opravdu slečna dokonalá, snese ostatní psy i feny, miluje lidskou společnost, může i k ostatním zvířatům a malým dětem. Má hygienické návyky a je slušně vychovaná, zvládá základní poslušnost. Vhodná do bytu nebo domku se zahradou, ale se spaním uvnitř (je to ,,gaučák,,) :)

Popis Chelsie přímo od majitelky:

Chelsinku jsem si vzala z útulku v 2 měsících, kam se dostala se sourozenci. Je to kříženka labradora a kolie. Co se týče ostatních zvířat tak sem se za celou dobu co jí mám nesetkala s tím že by na nějakého psa třeba jen zavrčela. Psi všeobecně miluje a je jí jedno jestli je to pes nebo fenka. Celkově nemá problém se žádnými zvířaty ani dětmi. Má naprosto úžasnou povahu, je hrozně tulivá, má radost když Vám může dát pusu, pokaždé když se vrátíte domů tak Vás přivítá radostným poskakováním a vrtěním ocásku. Je hodně zvědavá a ráda strčí čumáček do každé tašky kterou si přinesete domů jestli v ní náhodou není něco dobrého i pro ní. Je ohromně učenlivá, zvládá základní povely (sedni, lehni, poklona, popros, otočky atd) jí nedělají problém, je to taková komediantka a za kus pamlsku udělá všechno co Vám na očích vidí. Miluje míček, takže když jdeme ven rozhodně ho bereme vždycky sebou.

Láme mi to srdce a dlouho jsem vše zvažovala a hledala řešení Nechci aby trpěla, chci aby byla u rodiny kde ji budou milovat stejně jako já jí a dopřejí jí vše co potřebuje, prostě vše co já nemůžu.

Do adopce půjde očkovaná, odčervená, čipovaná a vykastrovaná.