Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

Tobi - vrácen majiteli

Pohlaví

Pes

Věk

11 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 11 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Záchytné kotce MP Blatná

Podrobný popis

NENÍ UMÍSTĚN V ZÁCHYTNÝCH KOTCÍCH

AKTUÁLNĚ červen 2016: BÍGL TOBI (u nás Šmudla) musí odejít ze svého domova. Hledáme pro něho nový domov, aby opět nemusel do studeného kotce. Tobi o sobě píše:
Jmenuji se Tobi a jsem asi 5 letý bígl. U svých současných majitelů jsem asi tři a půl roku. Páníčci si mě vzali ze Záchytných kotců MP Blatná a má minulost není známá.

Jsem povahy tvrdohlavé, potřebuji řád a pevný režim. Chybí mi důsledná výchova, proto mám tendenci přebírat velení do vlastních tlapek. Hledám zkušeného páníčka, který ví, co takový rošťák jako já potřebuje a nezalekne se ani tehdy, když na něj vycením zoubky. Jsem totiž zvyklý rozhodovat nejen sám za sebe, ale taky za mnou rodinu a to nedopadá dobře. Když není po mém, nezdráhám se pokousat.
Nejsem vhodný k malinkým dětem, nikdy jsem s nimi nežil. Některé pejsky nemusím a kočky nemám vůbec rád. K lidem jsem přátelský. Mám všechna očkování, odčervení a jsem zcela zdráv.
Jsem zvyklý žít v bytě a spát v posteli, kotec pro mě není. Mám moc rád lidskou společnost a nerad zůstávám sám.
Momentálně bydlím v okrese Písek a zájemci mohou volat na tel. číslo 722 341 180, kde o mně dostanou veškeré informace.

(Dne 14.12.2012 byl nalezen pes rasy bígl. Pes není kastrovaný, jsou mu max. 2 roky. Byl čistě vykoupaný a voňavý. Na krku měl jednořadový řetízkový obojek s ozdobou a červeno-žluté krátké vodítko (foto v galerii). Dostal jméno Šmudla. Zná základní povely, miluje lidi, rád se mazlí. Fenky mu nevadí, na psy trochu doráží. Když jde na procházce sám, je vzorný. S ostatními psy tahá a předhání je. Obyčejné granule mu nejedou, potrpí si na kvalitu. Zřejmě žil v bytě a páníček si ho hýčkal. V kotci se mu nelíbí. Děkujeme všem za jeho sdílení!
Kontakty pro případné zájemce: velitel MP Petr Vaněk, tel. 777 285 254; Telefon: (služebna MP) 383 423 467 nebo 720 513 321.
@ Našel nový domov.)