Zpět na výpis
Vygenerováno portálem

Béďa

Pohlaví

Pes

Věk

13 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 13 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Straškov
Region: Středočeský
Datum nálezu: 05.10.2015
Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník
Evidenční číslo: 175/15

Podrobný popis

Béďa

Evidenční číslo 175/15, nalezen 5.10.2015

Plemeno: kříženec
Pohlaví: pes
Rok narození (cca): 2011
Datum nálezu: 5.10.2015
Velikost: větší

POKUD MÁTE O BEDŘICHA ZÁJEM, ZAVOLEJTE NÁM NA TEL. ČÍSLO 602 144 145 (9.00 - 17.00H). NA SMS ČI EMAILY NEREAGUJEME, pokud není domluveno jinak.

  Béďa je jasným důkazem toho, že věk je jenom číslo a neurčuje vlastně vůbec nic. Kromě pár šedin, které prosvětlují jeho jinak ryšavou srst, byste totiž opravdu nikdy neuhodli, kolik že tomuto rošťákovi ve skutečnosti je. 

Nade vše na světě miluje hračky, hračky všeho druhu. Přetahování? Paráda! Aportování? Nejlepší! Žvýkání a cumlání až do rozpadu oné hračky? Absolutně ano! Rád se probíhá, chodí na procházky či jen tak zkoumá zákoutí výběhu, ale to vše musí s něčím v tlamě. Opravdu si na ně potrpí a pokud bychom mu pravidelně nekontrolovali kotec, brzy by se tam už ani nevešel. Každá hračka totiž musí být přeci řádně uložena a to nejlépe do jeho boudy, žádné dělení s ostatními. 

Kromě jeho čisté radosti z her, má rád i lidskou společnost. Ne každý se Béďovi líbí, na to se musí brát ohled, ale většinou problém nemá a přes počáteční rezervovanost se často nechá přemluvit i k podrbání. Při mazlení je velmi klidným společníkem a sám se "nastaví" tak, jak mu vyhovuje a když má dost, prostě odejde. Rezervovanost pro něj není cizí, ale jak si Vás oblíbí a přijme za svého, tak se začne více a více otevírat. Moc by si zasloužil konečně ten pravý a hlavně vlastní milující domov. 

S fenkami nemá problém, s většinou psů také ne. Je třeba vyzkoušet, ale obvykle je nekonfliktní a naopak ponouká ostatní ke hře. Ke kočkám a jiným zvířatům spíše nedoporučujeme, ale lze probrat individuálně.

Hledá domov spíše v domku se zahradou; pokud by měl bydlet v bytě, musí se počítat s tím, že bude potřebovat vlastní klidné místo, které bude jenom jeho a také dostatek pohybu venku. Nedoporučujeme k menším dětem, k jiným zvířatům (kočky, hlodavci). Bedřišek by uvítal malý okruh lidí, který přijme za svou rodinu a bude jim moci plně důvěřovat. Pokud bude mít možnost pohybu po zahradě, není potřeba být ani nijak zvlášť aktivním majitelem.

Je očkovaný, čipovaný a milerád Vám představí veškeré své hračky, co má poschovávané všude po výběhu. Pokud Vás zaujal, přijeďte se s ním seznámit a pokud si budete rozumět, můžete se vydat i na procházku. :-)

Pro více informací či domluvení si návštěvy našeho útulku, volejte na tel. číslo 602 144 145.

Více na : https://dog-planet.cz/psi-k-adopci/