Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

Bojar - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

12 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 12 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí útulek Chomutov a Jirkov

Podrobný popis

 I Bojárek se nám bohužel vrátil z adopce. Důvod vrácení byl však při nejmenším velmi zvláštní. Přestože Bojárek v novém domově prý nikdy neutekl, důvod vrácení-obava, že by mohl někdy utéct. Škoda komentovat úsudek si udělá každý sám. Nicméně doufáme, že Bojárek nebude v útulku několik měsíců jako předtím. Prosíme o maximální sdílení ať najde Bojar konečně skvělý a hlavně trvalý domov, který si moc zaslouží.

Bojárek byl nalezen v létě 2014 a od té doby čeká na svůj nový domov. Je to moc milý, hodný,mazlivý a vždy dobře naladěný pes, který se snaží udělat člověku vše co mu na očích vidí. Je to temperamentní pes, který potřebje aktivní majitele, kteří s ním budou cvičit a chodit na dlouhé procházky, potom z něho bude ten nejšťastnější pes. Při dosstatku pohybu je vhodný i do bytu. Lepší by však pro něj byla velká zahrada s dobrým plotem a celoročním přístupem dovnitř domu. Bojar má však jeden velký problém a to je agresivita vůči jiným zvířatům. Od příchodu se sice hodně zlepšil, už ho nevyvodí z míry pes, kterého slyší nebo vidí někde v dálce, už dokonce klidný pes může projít kolem něj, aniž by se chtěl poprat, ale jakmile nějaký pes provokuje dostane se do stavu-červená zona a nic jiného ho nezajímá. Bojar je vhodný pouze jako zvířecí jedináček a jen zodpovědným lidem, kteří budou dávat pozor aby se nedostal k jinému psovi. Až na tento problém se psy je Bojárek skvělý pes, který se už moc těší na svoji novou rodinu.

Listopad 2015:Bojar asi  šestiletý kříženec NO .Bojar měl opět smůlu a byl po čtyřech měsících vrácen. Je to aktivní pes. Vhodný jako samostatný pes. Hodí se na zahradu jako dobrý hlídač nebo k aktivním lidem  .Rád běhá . Nemusí druhé psy.
Pes bude vydán pouze do dobrých rukou, očkovaný, čipovaný a odčervený. K adopci je potřeba platný OP, vlastní obojek a vodítko. Psí útulek Chomutov, Beethovenova 5407 (za hřbitovem), email: psiutulek-chomutov@seznam.cz, tel., 732248960