Napadeni

advokátní koncipientka
Ústí nad Labem
předchozí | další

Dobrý den, chci se zeptat. Stala se nám nemila věc. Přítel venčil na poli našeho psa (americký staford) na volno. V tom si nevšiml ze tam je pan který venčí na volno 4 psi, kteří byli všude možné rozmístění.
Bohužel nás pes pribehl k jednomu z nich a vrtel ocasem, ze si chce hrát. Avšak pes ho kousl do tlamy, jelikož nás pes se umí branit, tak se vyvlekl a zaútočil na hruď. Pan začal do našeho psa kopat a začali do nej koukat zbylí psi. Poté vytáhl nůž, ze ho podřízne no a přítel jak je po operaci nohy tak nasedl do auta s rychle tam dojel, protože by to neubehl. Odstrčil pana ať ho nepodřeže a musel ho udusit, aby pustil. Odnesl ho do auta a šel se za panem slušně zeptat jak je na tom jeho pes. Pan na přítele vytahl nůž s vyhrožoval mu ze ho poboda a začal mu sprosté nadávat a tím vyhrozovanim ho donutil raději odjet.
Policie u toho nebyla a nijak se situace neřešila. Jelikož víme ze vina je na obou stranách, avšak protější pan vše dává za vinu nám. A ještě si vymýšlî, že tam měl syna, přitom tam nikoho neměl.
Tak hodinu po této nemile situaci přijel k baráku, kde bydlime. Přítel si vše raději nahrál a pan začal na nej agresivně rvát z okýnka. Prej jestli je spokojený? A jak to budou řešit. Tak přítel řekl, ze to chce řešit s policii a hned se tam uvede i to s tím nožem. No a na to se sebral a odjel pryč.
Dva dny na to, pan zveřejnil fotku a příspěvek na internetu s nepravdivými informacemi a tak nám všichni volali skrz to. Dokonce do příspěvku napsal, ze ho přítel chtěl autem zajet a dodal tam osobní informace auta. Proste udělal z našeho psa vraha ale svou vinu ze mě ještě k tomu 4 psi na volno neuznal.
Jak muže tuhle situaci řešit policie? Jde mi o to, jestli to vše půjde na nás, protože mi rozhodne přiznáme vinu, protože jsem ho neuhlídali. A nebo jestli to bude tak ze vina je na obou stranách a tím pádem si nemáme co vyčíst. A jestli se bude popřípadě řešit nějak ten nůž?
Děkuji
předchozí | další