Pes je na mě agresivní

trenér psů v Psí škole Cituška
Brno
trenér psů ve
Výcvik psů Praha – Adam Holeksa
předchozí | další

Dobrý den,
obracím se na Vás s dotazem, protože už si nevíme rady s naším 9letým jackem russellem. Dá se říct, že byl vždy trochu neposlušný, ale poslední měsíce se ke mně začal chovat velice agresivně. Bez varování zaútočí, dvakrát už mě pokousal. Takové chování má pouze vůči mě. Nikdy jsme spolu neměli problémy, naopak. Nyní stačí pouze projít kolem bez povšimnutí a pes je jako smyslu zbavený. Vůbec nereaguje na pokyny. Ještě dodám, že když jsme doma sami, je zlatý. Jakmile je ale se mnou mamka nebo synovec, útočí. Můžete mi prosím poradit, co by mohlo situace vyvolávat a jak je řešit?
Mockrát děkuji.

Dobrý den,
pokud jste vy sama nevypozorovala, co by mohl být spouštěč jeho chování, já vám to takto na dálku z pár řádků taky nepovím.
Poradím vám aby jste mu pořídila košík a po dobu, kdy jste doma s někým, aby ho nosil - tím zamezíte, aby vás nebo někoho jiného pokousal. Stejně tak dobře poslouží klec, na kterou psa naučíte a když přijde návštěva, zavřete ho tam.
Pak bych vám doporučil, aby jste se obrátila na pomoc nějakého dobrého psího trenéra, aby vám pomohl váš vztah se psem posílit.

S pozdravem,
Adam Holeksa
  • 31. 10. 2022  10:25
  • Adam Holeksa
předchozí | další