Pejsek najednou vše ničí

trenér psů v Psí škole Cituška
Brno
trenér psů ve
Výcvik psů Praha – Adam Holeksa
předchozí | další

Dobrý den, máme doma cca půlroční štěně křížence. Zatím nebyl žádný problém, doma byl hodný. I když s přítelem oba chodíme do práce, nikdy doma neudělal nic víc než např loužičku (když nevydržel těch 8 hodin než dojdeme z práce).
Je to asi dva týdny zpět co začal náhodně všechno ničit nejdřív mi začal ničit a trhat květiny, když jsem k nim znemožnila přístup začal trhat boty. Když jsem uklidila i ty, začal trhat věci že zásuvných boxu kterých si doteď ani nevšiml. Když jsme doma nikdy si ničeho ani nevšimne, kouše jen svoje hračky, řekne si i že chce ven. Jsem zoufalá, nevím jak problém vyřešit. Jinak se jedná o zlatého pejska.
Chodíme na procházky, hrajeme si s ním. Když jdeme pryč jen třeba na hodinu dvě, nikdy doma nic neudělá. Ani doma není sám. Máme ještě 9 fenku, která je tam s ním. (Ta věci netrhá, je už spíš klidnější)
Zkoušela jsem ho i unavit, byli jsme běhat, hrát si s jinými psy. Nic nezabralo 🥺

Dobrý den,
toto by mělo být jen otázkou času, tedy že ho to časem přejde. Ale do té doby bych vám doporučil pořídit mu dostatečně velkou klec. Dát mu tam pelech, naučit ho na ní a do ní ho zavírat, když budete odcházet z bytu. Zamezíte tak tomu, aby vám něco zničit a zároveň aby si něčím ublížil.

S pozdravem,
Adam Holeksa
  • 5. 3. 2021  08:36
  • Adam Holeksa
předchozí | další