Naplňte misky - nový režim

 

Naplňte misky - nový režim 

Drazí přátelé PesWebu,

Chtěli bychom Vás informovat, že počínaje měsícem květnem 2019 zavádíme u plnění misek nový režim, misky půjde plnit každý měsíc jen do výše prodané reklamy.  

Do této chvíle jsme neobsazené reklamní pozice u plnění misek hradili z vlastních zdrojů, což není bohužel dále udržitelné. Rádi bychom tedy požádali o spolupráci třeba i Vás se sháněním inzertních partnerů pro projekt Naplňte misky. Možná jste to právě Vy nebo někdo z Vašeho okolí, kdo by rád umístil svůj inzerát na stránku plnění misek, a nejen že tak zviditelníte svou firmu, ale podpoříte pejsky v útulcích a spojíte tak jméno své firmy s dobrou věcí (více o této reklamě).

Z prodané reklamy jde 100% financí na nákup krmiva do útulků. 

Pokud by Vás (nebo někoho z Vašeho okolí) takováto forma reklamy zajímala (více o této reklamě), ozvěte se nám prosím na  info@psinadeje.cz, budeme velmi rádi! Je naším skutečným přáním, aby se misky daly plnit opět v plné výši a věříme, že se nám to spolu s Vámi brzy opět podaří. 

Děkujeme a přejeme krásné dny,

PesWeb


Pokud se Vám zobrazí tato stránka, je reklama na tento měsíc již vyčerpána, vraťte se prosím plnit zase s novým měsícem.

Další informace o této reklamě:


s


Kam dál:

Jak se můžete zapojit do projektu jako fyzické osoby?

Podívejte se na vypsané sbírky, placené profily majitelů, nadační obchůdek a další: