PUSH - Nalezený pes

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Sibiřský hasky
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Ústecký
Datum nálezu: 06.01.2019
Akt. umístění: AniDef - útulek Žim
Evidenční číslo: 220

Podrobný popis

rezervovaný

Push je mladý, asi 2letý originání kříženec nejspíš huskyho nebo evropského saňového psa. Je střední velikosti, váží 21kg. Je to aktivní, chytrý, přátelský a komunikativní pes. Má rád lidskou pozornost a kontakt, rád vyzývá ke hře :-) Je vhodný na jakékoli sporty, ať už lidské nebo čistě psí, miluje pohyb. Obecně nerad zůstává sám, ale je šikovný a zvládá to, když musí. Doma je čistotný. Hledá domov ideálně u aktivních mladých lidí, kterým bude skvělým parťákem na společné aktivity.

S ostatními pejsky má tendenci si porovnávat síly, případné soužití s dalším psem nutno vyzkoušet, fenky má rád :-) Není vhodný k dalším zvířatům, bohužel se nám vrátil z adopce z důvodu zardoušení ovečny. Někdy má tendenci bránit si mističku a jídlo, proto jej spíše nedoporučujeme k malým dětem. Vhodný je spíše pro majitele, který již má zkušenost se psy a poradí si jak s jeho elánem, tak sklony k hlídání potravy a dělání ramen na pejsky :-)

Do adopce odejde kastrovaný, očkovaný, čipovaný, odčervený, odblešený, na základě podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku. Kontakt: 736 769 601