Lili-Anne

Pohlaví

Fena

Věk

10 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 10 Icon: Střední (31-60 cm)
 Lili-Anne
Narodila jsem se u 25.5. a letos mi bylo 8 let. Cely život žiju na jednom místě - taky jsem se tu narodila. Bohužel rodiče nebyli dost zralí na to, aby měli štěňátka. Byli jsme jen tři a za chvilicku jen dvě - já a segra. Měly jsme se k světu. Už nezvládnu extra dlouhé výlety, po nich kulham, ale jsem vesela a milující bytost. Potřebuju pozornost lidi, ale vydržím i sama doma (až… více...
Narodila jsem se u 25.5. a letos mi bylo 8 let. Cely život žiju na jednom místě - taky jsem se tu narodila. Bohužel rodiče nebyli dost zralí na to, aby měli štěňátka. Byli jsme jen tři a za chvilicku jen dvě - já a segra. Měly jsme se k světu. Už nezvládnu extra dlouhé výlety, po nich kulham, ale jsem vesela a milující bytost. Potřebuju pozornost lidi, ale vydržím i sama doma (až 10 hodin). Občas, když nastydnu, tak se bohužel ze spaní pocuram, ale nebývá to moc často - jen parkrat za rok. Spím s paneckama v posteli a určitě bych se nechtěla učit něco jiného. Povely sedni, lehni, popros a prekul umím moc hezky. Ke mě - tak ten znám jen, když se mi chce nebo když vidim dobrotu na oplátku. Jsem svá a úžasná!
Detailní informace

Můj majitel

Více o aktivitách majitele
Jméno: Peta64
Město: Brno
Datum narození: 04.06.1984
Aktuálně naplnil: 0,0 misky

Partneři portálu


Noví mazlíci

 Smíšená plemena Akita Inu a sibiřský husky  Sára  štěňata malých kníračů  Tango  Schelby  Kuba  Rocky  Eddie  Peggy  ŘIDIČSKÝ PRÚKAZ

Výběr z článků


Nejčtenější


Nejlepší

Moje aktivity a historie

O mně

Kde bydlím

Na kraji Brna. Sice v bytě, ale mimo město a skoro v přírodě. Muzu tu chodit na volno a občas vydesit nějaké ty kachny či zajíce, a to mě moc ba!

S kým bydlím

S panickou a panickem. Máme se radi, ale oni jsou poslední dobou smutní…

Co jím

Jsem mrska mlsná. Granulky mi moc nejedou a tak vždycky spasujeme, kdo to vydrží dyl. Přihodí panicci něco lepšího nebo budu zrát samotné granule? Ha! Vyhrát nad nimi je tak snadné ????

Co miluju za mlsky

Všechny, všechny a všechny! Jen ne ty ošklivý buvolí kůže, ty jsou bleee!

Moje dobré vlastnosti

Jsem krásná, hodná na lidi, vysloveně vitaci typ. Mám rada děti a necham si sáhnout do žrádla. Taky umím lehni, sedni a prekul a tak…ale když se vola ke mě, mám zrovna často hluchotu.

Moje zlozvyky

Bojím se ostatních psu (většinou), a když nějakého potkám, tak si lehnu a ani se nehnu. Moc se bojím, ale občas mě ten druhej naštve a já ukazu, ze už nejsem malá holka - většinou stačí ukázat zub a jsou tichoucko ;)

Moje aktivity

Prochazky miluji, na houby nechodím moc rada - pořad se jen na něco čeká. Rada se taham o cokoliv a beham pro to, ale už to většinou nechci pustit. Však já jsem si to našla, takže moje, no ne?

Kde rád odpočívám

V pelisku panicku - samozřejmě nejradši mezi nimi. Pak taky na gauci a když je hezky, tak na sluníčku :)

Moje výstavní úspěchy

Jsem krásná, to vidí každý!

Pracovní úspěchy

Hlavně hlidam bydlení, když jsou panicci v práci

Moje zdraví

Na svůj věk se mám poradně. Občas mě teda už bolí klouby a mám par tukových bulek pod kůži, ale prý to nic není. Taky se teda odmalička parkrat do roka pocuram…a ani nevím, proč se to stalo - vždycky je to ve spánku a když jsem s těmi mými lidmi. A ani pan doktor to nevěděl, když se ho na to ptali…možná to bude nachlazenim od studené země.

Datum expirace inzeratu

None