Thor

Pohlaví

Pes

Věk

11 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 11 Icon: Střední (31-60 cm)
 Thor
Paníček je delší dobu vážně nemocný tak se mnou nemůže moc dlouho někde chodit.Jsme častěji doma, ale někdy jedeme s mamkou ven na dlouho a tam běhám bez vodítka. Jsem hodně temperamentní ale nemám rád když si na mě nějaký jiný štěkající moula dokazuje že je něco víc než já.
Detailní informace

Můj majitel

Více o aktivitách majitele
Jméno: Jurgen1488
Město: Most
Datum narození: 12.08.1991
Aktuálně naplnil: 0,1 misky

Moje vizitka

Moje chovatelská stanice:
z Čekynského dvora

Partneři portálu


Noví mazlíci

 Ali  bockisch jana  Arty Izzy  Arčí  Charlie-Rommel  Princezna  Besinka  Kuklička (Kuki)  Max  Spike

Výběr z článků


Nejčtenější


Nejlepší

Moje aktivity a historie

O mně

Kde bydlím

Bydlím v Mostě, v ulici U Stadionu, s nemocným páníčkem. Mám pelíšek v pokoji který mám celý pro sebe, ale stejně jsem nejčastěji s páníčkem v posteli kde si k němu pokaždé lehnu pod deku nebo vedle něj na polštář. Paníček má svojí stranu postele a já mám v posteli svůj polštář i deku. Ale stejně lezu pod deku k páníčkovi

S kým bydlím

Můj páníček je 5 let vážně nemocný, tak se mnou nemůže chodit dlouho venku. Takže na procházky spolu moc nechodíme. Občas musí na mě páníček zařvat a nebo mi něco zopakovat protože jsem tvrdohlavý. Ale jsme dobrá dvojka a navzájem si rozumíme.

Co jím

Kvalitní granule a občas konzervy od Martyho s celým kuřetem. A také salámy od Britu, místo granulí.

Co miluju za mlsky

Racio chlebíčky s trochou másla, se šunkou nebo se sýrem. Slunečnicová semínka, arašídy nebo buráky, křupky. Mrkev, Nektarinky, Kaki, Jahody. Piškoty - radši pro hafany. Dentální tyčinky, různé kostičky a mlsky co jsou za odměnu (ale spíš je dostávám na chuť) Vepřové sádlo Odřezky od masa

Moje dobré vlastnosti

Jsem hodně učenlivý Umím hlídat a dávat pozor Miluju svojí rodinu a nebývám agresivní (dokud se mi někdo nelíbí, nesnaží se ublížit páníčkovy nebo dokud se ke mě nepřiblíží nějaký štěkající protiva) Mám velkou sílu Rád si hraju s paníčkem nebo s jeho kamarády

Moje zlozvyky

Žeru trávu dokud se nepobleju, většinou pak bleju doma Hrabu v posteli Pořád si olizuju packy když ležím na posteli (to mi paníček vždy vyhubuje a neumím si to zapamatovat) Chci ochutnat všechno co páníček jí a často ochutnávám Někdy když páníček musí na záchod a má jídlo blízko postele, tak si potají vezmu. Nechápu jak na to může přijít když to dělám potichu.

Moje aktivity

Než byl páníček nemocný, tak jsme spolu hodně běhaly nebo jsem běhal s jeho kamarády. Také jsem vždy v létě lezl rád do potoka kde jsem se rád ve vodě procházel, než jsme museli s páníčkem pryč. Chodím rád na procházky s mamkou mojeho páníčka, když páníček nemůže. Rád koušu klacky, běhám pro moje hračky když mi je mamka nebo páníček hází.

Kde rád odpočívám

Když páníček není doma, tak jsem na místě. Ale vždy když doma je, tak jsem u něj na posteli. Když se páníček na mě zlobí, tak musím spát na místě ale moc dlouho to bez páníčka nevydržím. Nejradši si zalezu k páníčkovi pod deku k jeho nohám. Ale někdy páníček chce ať jdu spát k němu na polštář a pak mě přikryje svojí dekou.

Moje výstavní úspěchy

Nevím co to je, ale páníček to ví. Páníček si to přál často aby jsme na takové místo spolu šli, ale neměl tu věc kterou dává tomu pánovi s granulema.

Pracovní úspěchy

5 zničených pelíšků. Několik poražených plyšáků. Dva rozkousané kabely od toho světla na které páníček kouká z postele. Páníčkovy jsem zničil mobil a brýle, ale jenom jednou když jsem byl malý.

Moje zdraví

V současnosti se cítím zdravě. Než jsme s páníčkem museli z toho místa kde byl potok, tak jeden teplý den nechal páníček otevřené střešní okno. Nevím co mě to napadlo ale vyskočil jsem na okno, a nevěděl jsem co tam je. A když jsem na to okno skočil tak to tam dost klouzalo a hřálo do tlapek, nemohl jsem se tam udržet a sklouzl jsem a z toho místa spadnul někam dolu kde stála auta. Když páníček přišel domu vzal mě hned k doktorovi. Měl jsem odřené ucho a čumák a hodně mě bolela packa. Pak jsme museli z toho místa jít pryč hodně daleko a mě delší dobu pořád packa bolela, pak páníčkovi pomohla mamka a já musel znovu k doktorovi kde jsem musel chvilku spát, ale pak už mě noha nebolela a já mohl zase běhat. Ale moc jsem to nepochopil, když jsme spolu přijeli od doktora a já se chtěl hned proběhnout bez vodítka, běžel jsem tak dlouho že ani nevím kde jsem měl páníčka, když mě pak našel a přišli jsme spolu domů tak mi totiž začal hubovat a ukazoval na tu packu která mě ještě ráno bolela. A nedávno jsem musel k doktorovi znovu, něco mě nějakou chvilku tlačilo v břiše a zase jsem u doktora spal. Zhrozil jsem se když jsem se probudil, něco mi ten doktor sebral a teď když se potřebuju očistit tak tam u pindíka nic nemám. Ale už mě v břiše nic netlačí. Teď mi je už s páničkem dobře.

Datum expirace inzeratu

None