Mína

Pohlaví

Fena

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 5 Icon: Střední (31-60 cm)
 Mína
Ahoj,jsem devítiměsíční psí slečna...teda v tuhle chvíli ještě pořád prý praštěný štěndo,říká můj dvounožec. A taky jsem prý hrozně šikovná a samobavící,ale to nevím co znamená. Můj dvounožec (a taky je to holka abyste věděli...to já poznám po čuchu...hlavně když musím svou novou člověčí takymámu doprovázet i na záchod,protože co kdyby mi z té místnosti bez oken utekla, že jo?!)… více...
Ahoj,jsem devítiměsíční psí slečna...teda v tuhle chvíli ještě pořád prý praštěný štěndo,říká můj dvounožec. A taky jsem prý hrozně šikovná a samobavící,ale to nevím co znamená. Můj dvounožec (a taky je to holka abyste věděli...to já poznám po čuchu...hlavně když musím svou novou člověčí takymámu doprovázet i na záchod,protože co kdyby mi z té místnosti bez oken utekla, že jo?!) si mě původně brala jakože do dočasné péče, víte? Ale i přes veškerou snahu a víru,že mi původní dvounožci, u kterých žijou moje máma s tátou a potom taky tahle moje nová neosrstěná máma našli nové krásné domovy, mě vždycky zase vrátili zpátky...a to mi bylo teprve sedm měsíců a už jsem měla tři doma:( Prý se chovám,jako štěně...no asi si potenciální páníčkové mysleli,že jsem lenochod nebo tak něco...možná jim to ti dvounožci,co mi domovy hledali,špatně vysvětlili,nebo nevím. Nicméně tohle moje nové doma je už prý opravdu poslední doma,protože už takhle trpím něčím,čemu ta holka na dvou nohách říká separační úzkost a prý potřebuji svého člověka,domov a jistoty a další stěhování by mě poznamenalo už napořád. Tak tu teď spolu žijeme já,ona a ještě jeden dvounožec,co má ale o něco víc srsti,než moje takymáma...jo a taky hlídací strejda,co se o mě stará,když mojí dvounožci dělají něco,díky čemu prý nemám hlad. Jsem prý výsledkem nehody a nerozpoznaného hárání,takže jsem prý něco,čemu se říká vořech...máma je pittbulína a táta vlčákolabrador...no alespoň,že táta je taky vořech...ale často mi říkají,že jsem ten nejhezčí vořech na světě a pak mi ti neosrstění divnotvoři pořád mlaskají na čumák tou věcí,ze který ty lichotky (no a někdy taky věci jako: 'NE, NESMÍŠ, VRAŤ TO, NEŽER TO, POCEMKAMDEŠ' a to pěkně nahlas) vycházejí. Prý jsem ten nejlepší nejhorší nápad, co takymámu napad a že prý se mnou bude ještě hodně práce, ale já vím, že to spolu zvládneme a jednou ze mě vyroste psí dáma, i když mám prasečí ocásek...však ona ta moje poslední máma taky chrochtá, když má radost, takže k sobě určitě patříme. A navíc mi slíbila,že se o mě postará i kdyby z nebe padaly shnilý ryby a budu ta nejšťastnější psíšera pod sluncem...A víte co? Já jí to věřím...už teď vím,že já jsem její a ona moje. Napořád.
Detailní informace

Můj majitel

Více o aktivitách majitele
Jméno: Merenwenlilith
Město: Prague
Datum narození: není neuvedeno
Aktuálně naplnil: 0,1 misky

Moje vizitka


Partneři portálu


Noví mazlíci

 Sony  Ali  bockisch jana  Arty Izzy  Arčí  Charlie-Rommel  Princezna  Besinka  Kuklička (Kuki)  Max

Výběr z článků


Nejčtenější


Nejlepší

Moje aktivity a historie

O mně

Kde bydlím

V hlavním městě

S kým bydlím

S takymámou, takytátou a s hlídacím strejdou.

Co jím

Postupně přecházím na BARF.

Co miluju za mlsky

Sušená masíčka,to je moje!

Moje dobré vlastnosti

Jsem chytrá,učenlivá, kontaktní, bezkonfliktní vůči všem a všemu, můj kukuč a to,že jsem samobavící,prý vždycky umí zvednout náladu.

Moje zlozvyky

Skáču,když mám radost a "chňapu", žeru plasty a žárlím na svoje dvounožce.

Moje aktivity

Zatím jenom hooodně dlouhé procházky,ale prý mne brzo zapřáhnou víc...:/

Kde rád odpočívám

Eeeee...všude,kde je minimum prostoru,ideálně nalepená na nějakém dvounožci,který má prostor tak akorát na mělké dýchání. A gauč,když si myslím,že mě nikdo nevidí.

Moje výstavní úspěchy

Nemám,ale prý jsem fakt krásná...heč

Pracovní úspěchy

Co to je práce?

Moje zdraví

Při přechodu na BARF to,co že mě vyjde není moc lehké sebrat...jinak jsem zdravá..no,možná až na tu hlavu...hehe

Datum expirace inzeratu

None