Bruno Mozzarella

Pohlaví

Pes

Věk

17 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 17 Icon: Střední (31-60 cm)
 Bruno Mozzarella
Bruno má deset let a tak je pro něj každá změna trošku oříšek. První dva dny jsme se spolu seznamovali na vzdálenost zahrady. Domů do pelíšku sice šel, nechtěl se k nám ale přiblížit. A tak jsme se trochu naháněli. Třetí den jsme znovu při venčení zkusili zavolat a Bruno tryskem ohnivého oře přiběhl a nechal se drbat na prdýlce. Je to zkrátka pán v letech, který potřebuje čas.… více...
Bruno má deset let a tak je pro něj každá změna trošku oříšek. První dva dny jsme se spolu seznamovali na vzdálenost zahrady. Domů do pelíšku sice šel, nechtěl se k nám ale přiblížit. A tak jsme se trochu naháněli. Třetí den jsme znovu při venčení zkusili zavolat a Bruno tryskem ohnivého oře přiběhl a nechal se drbat na prdýlce. Je to zkrátka pán v letech, který potřebuje čas. Když mu ho ale dáte, je z něj nejmazlivější fešák pod sluncem. Brunův zrak nebyl v minulosti zrovna tím nejdůležitějším, a tak se stalo, že o jedno oko přišel. V důlku ho ale má a už se na něm nedějou žádné změny, a tak jsme se rozhodli mu ho po poradě s veterináři nechat. Druhé oko je funkční, i když i na něm je jizvička. Navíc se nepoměrem tlaků v hlavě trošku vyboulilo. Kapeme proto léky a trošku se to srovnává. Na oko ale Bruno vidí a může ho dál používat. Bruno je čistotný a hodný, vydrží sám. Je to krásný a majestátní pes. Fenky ho samozřejmě zajímají, ale dokáže vedle nich fungovat a nejančit. Se psy jako takovými problém nemá, ale vybírá si je. Kočičky z uctivé vzdálenosti pozoruje, ale cuká mu v koutku, takže zatím bez záruky. Náš kočičí šéfmanažer Mortimer to ale ještě vyzkouší. Pro Bruna hledáme rodinu, která mu vynahradí dosavadní jednotvárný život. Rodinu, která chce milého psího parťáka a dá mu čas na rozkoukání. Rodinu, která dokáže rozpoznat, jak obrovské má tenhle fešák charisma. Pokud jste to vy, volejte na 737 752 811 (nedovoláte-li se, nechte nám smsku, ozveme se). +
Detailní informace

Můj majitel

Více o aktivitách majitele
Jméno: Buldočí naděje
Město: Praha 3
Datum narození: není neuvedeno
Aktuálně naplnil: 0,0 misky

Moje vizitka


Partneři portálu


Noví mazlíci

 Smíšená plemena Akita Inu a sibiřský husky  Sára  štěňata malých kníračů  Tango  Schelby  Kuba  Rocky  Eddie  Peggy  ŘIDIČSKÝ PRÚKAZ

Výběr z článků


Nejčtenější


Nejlepší

Moje aktivity a historie

O mně

Kde bydlím

Bydlím v dočasné péči OS Buldočí naděje. Mám kolem sebe spoustu placatých fenek, vycházím s nimi velmi dobře, jsem totiž gentleman a vím, co si ženské srdce žádá. Mám ale rád svůj klid, miluji svůj pelíšek, kde mám pohodu a můžu si v něm nerušeně filozofovat o životě.

S kým bydlím

Bydlím s ostatními dočasňáky, občas se tu mihne i nějaká kočkovitá koule chlupatá, ale k tomuto nemáme úplně důvěru a pokud bych mohl, všechny kočky bych vystěhoval. V novém domově bych se rozhodně bez kočky obešel.

Co jím

Mám rád svou misku plnou granulek, rád si dám příděl lososových Sam's field a můj pupík je tak akorát.

Co miluju za mlsky

Nepohrdnu ničím.

Moje dobré vlastnosti

Jsem klidný společník, nechám Vás mluvit a mluvit a nebudu Vám skákat do řečí. Miluju klid a pohodu, na gauči u telky, jsem fanda televizních kvízů a dobrého jídla. Jsem nenáročný, stačí mi krátká procházka dvakrát, třikrát denně a pak už jen kopa lásky.

Moje zlozvyky

Žádné nemám, snad jen mé občasné chlapácké zachrápnutí by mohlo vadit, máte-li slabší spaní.

Moje aktivity

Aktivní jsem tak akorát na svůj seniorský věk. Rád s Vámi obejdu park nebo zahrádku, na sporty už mě neužije.

Kde rád odpočívám

Kdekoliv, kde je to měkké a teplé. Jsem certifikovaný kontrolor kvality polštářů.

Moje výstavní úspěchy

Dosud jsem žádné neobdržel, ale v kráse samozřejmě nemám konkurenci.

Pracovní úspěchy

Pracuji na 110%. Jsem talentovaný manažer gaučů, ředitel zásobování piškotů a mluvím několika jazyky, v jazyce psí lásky mluvím jako rodilý mluvčí.

Moje zdraví

Zdraví mi slouží, můj zrak sice už není žádná hitparáda, ale jakmile se zabydlím, oči prakticky nepotřebuju. A lásku a piškoty cítím na sto metrů :) Jsem už ale chlapík v letech, tak bych si přál preventivní dohled doktora, ať tu můžu dělat parádu ještě sto let.

Datum expirace inzeratu

None