Desinfekční prostředky a deky - Pro Psí Voči z.s.

Publikováno: 26.11.2019

!!!SOS!!! Naši psívočáci, jste skvělí a s námi. Moc vám děkujeme. Na čipy se vybralo a už k nám frčí a nyní se na vás obracíme s prosbou o další materiální pomoc. A to máme zoufalou potřebu a nedostatek desinfekčních prostředků a také bychom velmi uvítali deky a další viz.dole. V tuto chvíli máme k adopci 41 pejsků, v doživotní péči dalších 5 a minimálně další 4 ještě tento týden přibudou. Bez vaší pomoci to nedáme, ale víme, že vás máme a že je společně všechny dostaneme domů a každý přidá tu svoji trošku toho, co udělat může a dohromady to udělá spokojeného hafana ve svém domově a se svojí rodinou:-).


Varianty jsou 2, buď lze poslat balíček na adresu: Stanislava Strohschneiderová, Na stráni 349, Psáry 252 44 (vše nafotíme), nebo lze poslat finance za které potřebné nakoupíme na transparentí účet: 2100800282/2010 poznámka: SOS.


Do balíčků se nám hodí: Sanytol dezinfekce rozprašovač, Sanytol na podlahy,Sanytol dezinfekce na ruce, prací prášek, pytle na odpadky, vlhčené ubrousky, slabé jednorázové rukavice, hračky pro pesany (hlavně pro štěnda), čůrací podložky ideálně 60x90 cm, deky a ručníky. Všeho máme nedostatek a vše se do posledního kousíčku bude hodit....

Více zde.

Děkujeme, že spolu s námi pomáháte pomáhat:-)