7.vánoční sbírka pro Záchytnou stanici Vyškov

Publikováno: 03.12.2019

Záchytnými kotci v roce 2019 prošlo bezmála 60 opuštěných či ztracených psů. Snažíme se jim u nás pobyt co nejvíce zpříjemnit a opět nám v tom můžete pomoci i Vy. A jak na to? Pokud budete chtít, rádi od Vás přijmeme psí konzervy, pelíšky, deky, vodítka, misky, pamlsky (zejména žvýkací) a granule (ty od prémiové kvality jsou na zimu pro pejsky nejlepší). Budeme Vám nesmírně vděční za jakoukoliv drobnost.

Materiální sbírka probíhá od 2.12.2019 do 31.12.2019 opět tradičně (za což velice děkujeme) v Turistickém a informačním centru na Masarykově náměstí v pracovní dny v otevírací době od 8:30-17:00.

Oficiální předání sbírky proběhne v úterý 14.1.2020 přímo v areálu záchytných kotců na ulici Cukrovarská (vedle parkoviště ZOO). Přijďte se podívat na pejsky, náš areál s kotci i dárečky od Vás.

V případě dotazů se obraťte na naší kolegyni ing. Michaelu Malcherovou, email.: zoopark@zoo.vyskov.cz. Více informací o našem zařízení, aktuálním stavu pejsků a mnoho dalšího najdete na www.psivyskov.wbs.cz a na facebooku Záchytné stanice Vyškov.

Chovatelské potřeby – OD Kojál, tak jako každý rok, přislíbily všem, kdo u nich na prodejně zakoupí dárky do této sbírky, darovat k nákupu ještě navíc nějakou tu dobrotu pro pejsky. Stačí se při nákupu zmínit o tom, že je to pro pejsky ze záchytné stanice Vyškov.Letos v pořadí 7.vánoční sbírka pro pejsky umístěné v záchytné stanici ve Vyškově. Děkujeme všem, kteří nám prispěli v předešlých letech a také těm, kteří plánují přispět letos. To díky Vám se pejsci v zimě zahřejí v dekách, volný čas tráví žvýkáním pamlsků a minimálně polovinu roku jsme schopní pejsky krmit z Vašich darů. Ještě jednou z celého srdce děkujeme, že Vám osud pejsků bez domova není lhostejný.

Více zde.